| Camera Type | IP Camera |
| Sensor Resolution | 3 Mpixel |
| Image Sensor Technology | 1/2.8" CMOS |
| Max. Video Resolution | 2304×1296 |
| Maximum Frame Capture Rate | 30 fps |
| Interface | Ethernet |
| Horizontal Viewing Angle | 106.9° |
| Vertical Viewing Angle | 55.9° |
| Diagonal Viewing Angle | 127.9° |
| Web Cam Features | Night Vision<br/>Motion detection<br/>Supported Protocol ONVIF<br/>Intrusion Detection<br/>IR Cut Filter<br/>Wide Dynamic Range<br/>Smart IR<br/>3D DNR<br/>Human Detection<br/>HLC<br/>BLC<br/>DWDR |
| Supported Formats | H.264<br/>H.265<br/>H.265+ |
| Protection Standarts | IK08 |
| LAN | 1 (RJ-45) |
| Data Link Protocol Supports | Fast Ethernet/Ethernet |
| Network/Transport Protocol | ICMP <br/>TCP/IP <br/>UDP <br/>HTTP <br/>DHCP <br/>RTSP <br/>NTP <br/>DNS <br/>UPnP <br/>HTTPS <br/>SSL/TLS |
| Networking Compliant Standards | IEEE 802.3af <br/>IEEE 802.3at |
| Built-in Devices | Microphone <br/>Speaker <br/>Reset Button <br/>Card Reader (Micro SD) |
| External Color | White |
| Mounting Capability | Ceiling |
| Included Accessories | Quick Start Guide <br/>Mount kit |
| Certifications | CE/VCCI/BSMI/KC/ONVIF |
| Maximum Operating Ambient Temperature | 60 °C |
| Minimum Operating Ambient Temperature | -30 °C |
| Power Device Type | Power over Ethernet/Power Adapter |
| Power Device Location | External |
| Maximum Input Voltage | 12 V |
| Maximum Power Consumption | 7.5 W |
| Depth (mm) | 58 mm |
| Height (mm) | 114 mm |
| Width (mm) | 114 mm |
| Warranty Products Returnable | Yes |
| Warranty Term (month) | 36 month(s) |
| Warranty validation Criteria | Serial Number |
| Pack Length (mm) | 195 mm |
| Pack Width (mm) | 155 mm |
| Pack Height (mm) | 109 mm |
| Pack Weight Brutto (kg) | 0.45 kg |
| Pack Weight Netto (kg) | 0.25 kg |
| Pieces in pack | 1 |
| Box Length (mm) | 600 mm |
| Box Width (mm) | 320 mm |
| Box Height (mm) | 455 mm |
| Box Weight Brutto (kg) | 11 kg |
| Retail Packaging Net Weight Carton | 0.1 kg |
| Retail Packaging Net Weight Plastic | 0.1 kg |
| Packs in Box | 24 |
| Package Type | Retail |
| EAN Code | 4897098688922 |
| Economic operator in EU / authorized representative | TP-LINK Deutschland GmbH |
| Postal address | Am Trippelsberg 100, 40589 Dusseldorf, Germany |
| Electronic address | https://www.tp-link.com/de/ |
TP-Link VIGI NVR1004H-4P 4 Channel PoE Network Video Recorder, H.265+/H.265/H.264+/H.264, Up to 8MP resolution, 4× 10/100 Mbps PoE+ Ports, PoE budget 53W, 1× SATA Interface(up to 10 TB), 2× USB 2.0, 1× HDMI, 1× VGA, 80 Mbps Incoming Bandwidth
350,12 KM Original price was: 350,12 KM.297,60 KMCurrent price is: 297,60 KM. PDV
4MP Full-Color Pan/Tilt Network CameraSPEC:H.265+/H.265/H.264+/H.264, 1/3"" Progressive Scan CMOS, Color/0.04 Lux@F1.6, 0 Lux with IR/White Light, 25fps/30fps ( 2560x1440,2304x1296, 2048x1280, 1920x1080), PoE/12V DC, 4 mm Fixed Lens, Built-In Mic
217,70 KM Original price was: 217,70 KM.185,05 KMCurrent price is: 185,05 KM. PDV
3MP Mini Dome Network CameraSPEC:H.265+/H.265/H.264+/H.264, 1/2.8"" Progressive Scan CMOS, Color/0.1 Lux@F1.6, 0 Lux with IR, 25fps/30fps ( 2304×1296, 2048×1280, 1920×1080), PoE/12V DC, 2.8 mm Fixed Lens, Built-In Mic, Speaker, Micro SD SlotFEATU
SKU:
1196VIGI C230I MINI(2.8MM)
169,61 KM Original price was: 169,61 KM.144,17 KMCurrent price is: 144,17 KM. PDV
Nema na stanju
Nema na stanju
Dodajte 200,00 KM u korpu i ostvarite besplatnu dostavu!
18
People watching this product now!
