| Jamstveni rok (mjeseci) | 36 mjeseci(a) |
| Dužina (mm) | 218 mm |
| Širina (mm) | 128 mm |
| Visina (mm) | 103 mm |
| Bruto težina (kg) | 0.41 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Dužina kutije (mm) | 535 mm |
| Širina kutije (mm) | 455 mm |
| Visina kutije (mm) | 230 mm |
| Bruto težina kutije (kg) | 7.6 kg |
| EAN kod | 4897098689912 |
TP-Link VIGI C240(2.8mm) 4MP Full-Color Dome Network Camera, H.265+/H.265/H.264+/H.264, 1/3"" Progressive Scan CMOS, Color/0.005 Lux@F1.6, 0 Lux with IR/White Light, 25fps/30fps, PoE/12V DC, 2.8 mm Fixed Lens, IK10, IP67, IR Night Vision(Up to 30m)
163,39 KM Original price was: 163,39 KM.138,88 KMCurrent price is: 138,88 KM. PDV
Mercusys MS105GS 5-Port Gigabit Desktop Switch, 5× Gigabit Ports, Desktop Steel Case, Wall Mounting, Plug and Play, Power Saving, Compact design, Green Ethernet technology, Silent
26,30 KM Original price was: 26,30 KM.22,36 KMCurrent price is: 22,36 KM. PDV
3MP Outdoor Full-Color Bullet Network CameraSPEC: H.265+/H.265/H.264+/H.264, 1/2.8"" Progressive Scan CMOS, Color/0.005 Lux@F1.6, 0 Lux with IR/White Light, 25fps/30fps (2304×1296,2048×1280, 1920×1080,1280×720), PoE/12V DC, 4 mm Fixed Lens, Built-I
SKU:
1196VIGI C330(4MM)
153,90 KM Original price was: 153,90 KM.130,82 KMCurrent price is: 130,82 KM. PDV
Nema na stanju
Nema na stanju
Dodajte 200,00 KM u korpu i ostvarite besplatnu dostavu!
10
People watching this product now!
