| Model | AAPF1 |
| Naziv | Filter Hepa H13 for Air Purifier AP21 |
| Kind of Appliance | Air Purifier |
| Accessories Category | Air Purifier – Filter |
| Accessory Name | AAP0001S Air Purifier filter, H13, size 215*215*256mm, NW 0.8kg, activated carbon granules |
| Kompatibilni proizvodi | AP1S |
| Značajke | 3-in-1 HEPA filter<br/>Designed to fit AENO Air purifier AAP0001S<br/>Replace once in 3 months<br/>Pre-filter captures large particles, such as pet hair and dust<br/>Carbon filter removes VOCs from the air, including smoke and smog<br/>HEPA filter captures 99.95% of the extremely small particles, like mold, pollen, bacteria |
| Širina (mm) | 215 mm |
| Visina (mm) | 215 mm |
| Dubina (mm) | 256 mm |
| Težina | 0.8 kg |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 24 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Dužina (mm) | 220 mm |
| Širina (mm) | 220 mm |
| Visina (mm) | 265 mm |
| Bruto težina (kg) | 1.02 kg |
| Neto težina (kg) | 0.8 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Dužina kutije (mm) | 456 mm |
| Širina kutije (mm) | 456 mm |
| Visina kutije (mm) | 554 mm |
| Bruto težina kutije (kg) | 8.48 kg |
| Težina kartona | 0.22 kg |
| Težina plastike | 0 kg |
| Količina u kutiji | 8 |
| Vrsta pakiranja | Maloprodajno |
| EAN kod | 5291485010744 |
