| Model | ADBTH7-8 |
| Naziv | Replacement toothbrush heads, White, 2pcs (for DB7/DB8) |
| Accessory Name | Replacement toothbrush heads, Dupont bristles, 2pcs in set |
| Kompatibilni proizvodi | AENO DB7/DB8 toothbrushes |
| Značajke | Color: white<br/>Stiffness: medium<br/>Indicator bristles: yes<br/>Includes: 2 pcs<br/>Operating conditions: temperature в€’10…+45 °С, humidity 45–95 %<br/>Recommended replacement: every 3 months<br/>Warranty Period: 2 years*<br/>*The warranty does not cover normal wear and tear.<br/>ADBTH7-8 Electric Toothbrush Replacement heads<br/>Compatible: AENO DB7/DB8 toothbrushes<br/>Bristle material: polyester |
| Boja | White |
| Max. radna temperatura | 45 °C |
| Min. radna temperatura okoline | -10 °C |
| Max. radna vlažnost | 95 % |
| Min. radna vlažnost | 45 % |
| POM | 4g Recycle |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 24 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Dužina (mm) | 74 mm |
| Širina (mm) | 25 mm |
| Visina (mm) | 127 mm |
| Bruto težina (kg) | 0.025 kg |
| Neto težina (kg) | 0.01 kg |
| Količina u pakiranju | 2 |
| Dužina kutije (mm) | 395 mm |
| Širina kutije (mm) | 270 mm |
| Visina kutije (mm) | 270 mm |
| Bruto težina kutije (kg) | 3 kg |
| Težina kartona | 0.005 kg |
| Težina plastike | 0 kg |
| Količina u kutiji | 100 |
| Vrsta pakiranja | Maloprodajno |
| EAN kod | 5291485012144 |
Anker, Soundcore Headphones Liberty 5 Black
233,26 KM Original price was: 233,26 KM.198,27 KMCurrent price is: 198,27 KM. PDV
Dell Pro 14 PC14250, 14" FHD+ (1920x1200), Intel Core 5 120U, 1x 16GB DDR5, M.2 512GB SSD, Int GPU, WiFi 6E + BT 5.3, FHD IR Cam, 2x USB 3.2, 1x USB C 3.2, 1x USB C THB4, RJ-45, FgrPr, Backlit kb, 55Wh, W11Pro, 3Yr
2.519,33 KM Original price was: 2.519,33 KM.2.141,43 KMCurrent price is: 2.141,43 KM. PDV
AENO Replacement toothbrush heads, White, Dupont bristles, 2pcs in set (for ADB0007/ADB0008)
SKU:
1196ADBTH7-8
10,42 KM Original price was: 10,42 KM.8,86 KMCurrent price is: 8,86 KM. PDV
Nema na stanju
Nema na stanju
Dodajte 200,00 KM u korpu i ostvarite besplatnu dostavu!
11
People watching this product now!
