| Warranty Term (month) | 24 month(s) |
| Pack Length (mm) | 585 mm |
| Pack Width (mm) | 125 mm |
| Pack Height (mm) | 62 mm |
| Pack Weight Brutto (kg) | 0.75 kg |
| Pieces in pack | 1 |
| Box Weight Brutto (kg) | 9.57 kg |
| EAN Code | 194644288679 |
0,00 KM PDV
| Warranty Term (month) | 24 month(s) |
| Pack Length (mm) | 585 mm |
| Pack Width (mm) | 125 mm |
| Pack Height (mm) | 62 mm |
| Pack Weight Brutto (kg) | 0.75 kg |
| Pieces in pack | 1 |
| Box Weight Brutto (kg) | 9.57 kg |
| EAN Code | 194644288679 |
No account yet?
Create an Account