| EPREL | <a href="https://eprel.ec.europa.eu/screen/product/electronicdisplays/1962293">1962293</a> |
| Vrsta ekrana | LCD |
| Vrsta | IPS |
| Dijagonala | 24" |
| Vidljiva dijagonala | 23.8" |
| Raspored piksela | Dot Pitch |
| Razmak piksela | 0.2745 mm |
| Podrška boje | 16.7M |
| Max. rezolucija | 1920×1080 |
| Osvježavanje | 120 Hz |
| Max. H-frekvencija osvježavanja | 140 kHz |
| Min. H-frekvencija osvježavnja | 30 kHz |
| Max. V-frekvencija osvježavanja | 120 Hz |
| Min. V-frekvencija osvježavanja | 48 Hz |
| Svjetlina | 300 cd/m^2 |
| Kontrast | 1 500 : 1 |
| Dinamički kontrast | 20 000 000 : 1 |
| Max. H-kut | 178 ° |
| Max. V-kut | 178 ° |
| Odziv | 1 ms |
| Površinska obrada | Anti-Glare, Hard Coating 3H |
| Omjer slike | 16:9 |
| Ergonomija | Tilt |
| Značajke | Full HD, HDCP Ready, White-LED Backlight, Flicker-free Technology, Low Blue Light, AMD Adaptive Sync Technology |
| HDMI | 1 (HDMI (Type A)) |
| VGA | 1 (15-pin D-sub) |
| Vrsta napajanja | Strujni adapter |
| Napajanje | Vanjski |
| Max. ulazna frekvencija | 60 Hz |
| Max. ulazni napon | 240 V |
| Min. ulazna frekvencija | 50 Hz |
| Min. ulazni napon | 100 V |
| Potrošnja | 11.49 W |
| Potrošnja u mirovanju | 0.3 W |
| Energy Label | E |
| EPREL | <a href="https://eprel.ec.europa.eu/screen/product/electronicdisplays/1962293">1962293</a> |
| Kabeli | HDMI kabel |
| Dodaci | Strujni adapter |
| Postavljanje | Stol/Zid |
| VESA | 100x100mm |
| Sukladnost | VESA FDMI, RoHS, REACH, Energy Star 8.0 |
| Boja | Crna |
| Dubina (mm) | 34.7 mm |
| Visina (mm) | 316.2 mm |
| Širina (mm) | 542.4 mm |
| Težina | 2.45 kg |
| Dubina (mm) | 185.9 mm |
| Visina (mm) | 410 mm |
| Širina (mm) | 524.4 mm |
| Težina | 2.15 kg |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 36 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Dužina (mm) | 612 mm |
| Širina (mm) | 378 mm |
| Visina (mm) | 124 mm |
| Bruto težina (kg) | 4.11 kg |
| Neto težina (kg) | 2.45 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Bruto težina kutije (kg) | 1 kg |
| Količina u kutiji | 1 |
| Vrsta pakiranja | Box |
| EAN kod | 4038986142199 |
AOC Monitor LED 22B2H/EU, VA, 54.6 cm (21.5"), 1920 x 1080 pixels, HDMI, 3000:1, 75Hz, 8 Bit, sRGB 98%, Full HD, LED, 4 ms, Black
169,61 KM Original price was: 169,61 KM.144,17 KMCurrent price is: 144,17 KM. PDV
AOC Monitor LED 24G15N2 Gaming 23.8" VA 180Hz 1920x1080 1ms Adaptive Sync 3-sided frameless 250 cd/m2 Low Input Lag Tilt HDMI 2.0 DP 1.4 3y
300,33 KM Original price was: 300,33 KM.255,28 KMCurrent price is: 255,28 KM. PDV
AOC Monitor 24B31H 23.8" IPS, 1920×1080, 120Hz, 1ms MPRT, 300 cd/m2, 1500:1, Adaptive Sync, VGA, HDMI, Tilt, Black, VESA, 3y
SKU:
119624B31H
200,74 KM Original price was: 200,74 KM.170,62 KMCurrent price is: 170,62 KM. PDV
Nema na stanju
Nema na stanju
Dodajte 200,00 KM u korpu i ostvarite besplatnu dostavu!
10
People watching this product now!
