| EPREL | <a href="https://eprel.ec.europa.eu/screen/product/electronicdisplays/2046639">2046639</a> |
| Vrsta ekrana | LCD |
| Vrsta | VA |
| Dijagonala | 27" |
| Vidljiva dijagonala | 27" |
| Raspored piksela | Dot Pitch |
| Razmak piksela | 0.3114 mm |
| Pixel Density | 82 ppi |
| Podrška boje | 16.7M |
| Max. rezolucija | 1920×1080 |
| Osvježavanje | 120 Hz |
| Svjetlina | 300 cd/m^2 |
| Kontrast | 3 000 : 1 |
| Dinamički kontrast | 20 000 000 : 1 |
| Max. H-kut | 178 ° |
| Max. V-kut | 178 ° |
| Odziv | 1 ms |
| Površinska obrada | Anti-Glare, Hard Coating 3H |
| Omjer slike | 16:9 |
| Ergonomija | Tilt |
| Značajke | Full HD, White-LED Backlight, Frameless Display, Flicker-free Technology, Low Blue Light, AMD Adaptive Sync Technology, Normal Response Time: 4 ms |
| HDMI | 1 (HDMI (Type A)) |
| VGA | 1 (15-pin D-sub) |
| Vrsta napajanja | Strujni adapter |
| Napajanje | Vanjski |
| Max. ulazna frekvencija | 60 Hz |
| Max. ulazni napon | 240 V |
| Min. ulazna frekvencija | 50 Hz |
| Min. ulazni napon | 100 V |
| Potrošnja | 20 W |
| Max. potrošnja energije | 25 W |
| Potrošnja u mirovanju | 0.3 W |
| Energy Label | E |
| EPREL | <a href="https://eprel.ec.europa.eu/screen/product/electronicdisplays/2046639">2046639</a> |
| Kabeli | HDMI kabel |
| Dodaci | Stalak, Strujni adapter |
| Postavljanje | Stol/Zid |
| Sigurnosne značajke | Kensington |
| VESA | 100x100mm |
| Sukladnost | VESA FDMI |
| Boja | Crna |
| Dubina (mm) | 191.9 mm |
| Visina (mm) | 451.8 mm |
| Širina (mm) | 614.5 mm |
| Težina | 2.73 kg |
| Dubina (mm) | 35.2 mm |
| Visina (mm) | 363.1 mm |
| Širina (mm) | 614.5 mm |
| Težina | 3.05 kg |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 36 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Dužina (mm) | 690 mm |
| Širina (mm) | 432 mm |
| Visina (mm) | 103 mm |
| Bruto težina (kg) | 5.05 kg |
| Neto težina (kg) | 3.05 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Bruto težina kutije (kg) | 5.05 kg |
| Količina u kutiji | 1 |
| Vrsta pakiranja | Maloprodajno |
| EAN kod | 4038986182218 |
XO Torba/neseser CB07 Gray
14,04 KM Original price was: 14,04 KM.12,87 KMCurrent price is: 12,87 KM. PDV
Dell Pro 14 PC14250, 14" FHD+ (1920x1200), Intel Core 5 120U, 1x 16GB DDR5, M.2 512GB SSD, Int GPU, WiFi 6E + BT 5.3, FHD IR Cam, 2x USB 3.2, 1x USB C 3.2, 1x USB C THB4, RJ-45, FgrPr, Backlit kb, 55Wh, W11Pro, 3Yr
2.519,33 KM Original price was: 2.519,33 KM.2.141,43 KMCurrent price is: 2.141,43 KM. PDV
AOC Monitor 27B35HM 27" VA, 16:9, 1920×1080, 120Hz, 1ms (MPRT), 300 cd/m2, 3000:1, Adaptive Sync, 1xVGA, 1xHDMI, VESA, Black
SKU:
119627B35HM
247,42 KM Original price was: 247,42 KM.210,31 KMCurrent price is: 210,31 KM. PDV
Nema na stanju
Nema na stanju
Dodajte 200,00 KM u korpu i ostvarite besplatnu dostavu!
17
People watching this product now!
