| EPREL | <a href="https://eprel.ec.europa.eu/screen/product/electronicdisplays/1859411">1859411</a> |
| Vrsta ekrana | LCD |
| Tehnologija | TFT Active Matrix |
| Vrsta | IPS |
| Dijagonala | 27" |
| Vidljiva dijagonala | 27" |
| Raspored piksela | Dot Pitch |
| Razmak piksela | 0.3114 mm |
| Pixel Density | 82 ppi |
| Max. rezolucija | 1920×1080 |
| Osvježavanje | 100 Hz |
| Max. H-frekvencija osvježavanja | 115 kHz |
| Min. H-frekvencija osvježavnja | 30 kHz |
| Max. V-frekvencija osvježavanja | 100 Hz |
| Min. V-frekvencija osvježavanja | 48 Hz |
| Svjetlina | 250 cd/m^2 |
| Kontrast | 1 300 : 1 |
| Dinamički kontrast | 20 000 000 : 1 |
| Max. H-kut | 178 ° |
| Max. V-kut | 178 ° |
| Odziv | 1 ms |
| Površinska obrada | Anti-Glare, Hard Coating 3H, Haze 25% |
| Omjer slike | 16:9 |
| Ergonomija | Tilt |
| Značajke | Full HD, HDCP Ready, White-LED Backlight, Ultra Narrow Bezel, Flicker-free Technology, HDR, AMD Adaptive Sync Technology |
| Format zvučnika | Integriran |
| Audio izlaz | Stereo |
| Izlazna snaga po kanalu | 2 W |
| Izlazna snaga | 4 W |
| HDMI | 1 (HDMI (Type A)) |
| Audio Out | 1 (3.5-mm minijack) |
| VGA | 1 (15-pin D-sub) |
| EPREL | <a href="https://eprel.ec.europa.eu/screen/product/electronicdisplays/1859411">1859411</a> |
| Vrsta napajanja | Napajanje |
| Napajanje | Interni |
| Potrošnja | 35 W |
| Potrošnja u mirovanju | 0.5 W |
| Kabeli | Strujni kabel, HDMI kabel |
| Postavljanje | Stol/Zid |
| Sigurnosne značajke | Kensington |
| VESA | 100x100mm |
| Sukladnost | VESA FDMI |
| Boja | Crna |
| Dubina (mm) | 45.3 mm |
| Visina (mm) | 356.7 mm |
| Širina (mm) | 616.6 mm |
| Težina | 3.58 kg |
| Dubina (mm) | 229.5 mm |
| Visina (mm) | 452.9 mm |
| Širina (mm) | 616.6 mm |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 36 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Dužina (mm) | 614 mm |
| Širina (mm) | 394 mm |
| Visina (mm) | 126 mm |
| Bruto težina (kg) | 6.37 kg |
| Neto težina (kg) | 3.98 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Dužina kutije (mm) | 453 mm |
| Širina kutije (mm) | 616 mm |
| Visina kutije (mm) | 356 mm |
| Bruto težina kutije (kg) | 6.3 kg |
| Težina kartona | 1.3 kg |
| Težina plastike | 1 kg |
| Količina u kutiji | 1 |
| Količna pakiranja na paleti | 1 |
| Vrsta pakiranja | Box |
| EAN kod | 4038986181532 |
XO Torba/neseser CB07 Gray
14,04 KM Original price was: 14,04 KM.12,87 KMCurrent price is: 12,87 KM. PDV
Dell Pro 14 PC14250, 14" FHD+ (1920x1200), Intel Core 5 120U, 1x 16GB DDR5, M.2 512GB SSD, Int GPU, WiFi 6E + BT 5.3, FHD IR Cam, 2x USB 3.2, 1x USB C 3.2, 1x USB C THB4, RJ-45, FgrPr, Backlit kb, 55Wh, W11Pro, 3Yr
2.519,33 KM Original price was: 2.519,33 KM.2.141,43 KMCurrent price is: 2.141,43 KM. PDV
AOC Monitor 27B3HA2 27” IPS, 16:9, 1920×1080, 100Hz, 1ms, 250 cd/m2, 1300:1, VGA, HDMI, VESA, Ultra Narrow, Adaptive Sync, 2 W x 2, Black, VESA 3y
SKU:
119627B3HA2
241,20 KM Original price was: 241,20 KM.205,02 KMCurrent price is: 205,02 KM. PDV
Nema na stanju
Nema na stanju
Dodajte 200,00 KM u korpu i ostvarite besplatnu dostavu!
16
People watching this product now!
