| Vrsta ekrana | Monitor LED |
| Vrsta | VA |
| Backlight Technology | WLED |
| Dijagonala | 23.8" |
| Pixel Density | 92.5 ppi |
| Podrška boje | 16.7M |
| Max. rezolucija | 1920×1080 |
| Osvježavanje | 180 Hz |
| Svjetlina | 250 cd/m^2 |
| Kontrast | 3 000 : 1 |
| Dinamički kontrast | 80 000 000 : 1 |
| Max. H-kut | 178 ° |
| Max. V-kut | 178 ° |
| Odziv | 1 ms |
| OSD Languages | Chinese, Croatian, Czech, Dutch, English, Finnish, French, German, Italian, Japanese, Korean, Polish, Portuguese, Russian, Spanish, Swedish, Turkish, Ukrainian |
| Omjer slike | 16:9 |
| Ergonomija | Tilt |
| Značajke | Full HD, Flicker-free Technology, Low Blue Light, HDR10, Low Input Lag, Adaptive Sync Anti-tearing Technology, 3-side Borderless |
| Gamut | sRGB 116%, DCI-P3 89% |
| HDMI 2.0 | 1 (HDMI (Type A)) |
| DisplayPort | 1 (DisplayPort) |
| Audio izlaz | 1 |
| Vrsta napajanja | Napajanje |
| Napajanje | Vanjski |
| Potrošnja | 22 W |
| Potrošnja u mirovanju | 0.3 W |
| Kabeli | HDMI kabel, DP kabel |
| Dodaci | Strujni adapter |
| Postavljanje | Stol/Zid |
| VESA | 100x100mm |
| Boja | Crna |
| Dubina (mm) | 49.1 mm |
| Visina (mm) | 320.8 mm |
| Širina (mm) | 539.7 mm |
| Dubina (mm) | 178.6 mm |
| Visina (mm) | 423.5 mm |
| Širina (mm) | 539.7 mm |
| Težina | 3.13 kg |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 36 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Bruto težina (kg) | 4.2 kg |
| Neto težina (kg) | 3.1 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Bruto težina kutije (kg) | 4.2 kg |
| Težina kartona | 1 kg |
| Težina plastike | 1 kg |
| Količina u kutiji | 1 |
| Vrsta pakiranja | Box |
| EAN kod | 4038986142281 |
AOC Monitor LED 22B2H/EU, VA, 54.6 cm (21.5"), 1920 x 1080 pixels, HDMI, 3000:1, 75Hz, 8 Bit, sRGB 98%, Full HD, LED, 4 ms, Black
169,61 KM Original price was: 169,61 KM.144,17 KMCurrent price is: 144,17 KM. PDV
Dell Pro 14 PC14250, 14" FHD+ (1920x1200), Intel Core 5 120U, 1x 16GB DDR5, M.2 512GB SSD, Int GPU, WiFi 6E + BT 5.3, FHD IR Cam, 2x USB 3.2, 1x USB C 3.2, 1x USB C THB4, RJ-45, FgrPr, Backlit kb, 55Wh, W11Pro, 3Yr
2.519,33 KM Original price was: 2.519,33 KM.2.141,43 KMCurrent price is: 2.141,43 KM. PDV
AOC Monitor LED 24G15N2 Gaming 23.8" VA 180Hz 1920×1080 1ms Adaptive Sync 3-sided frameless 250 cd/m2 Low Input Lag Tilt HDMI 2.0 DP 1.4 3y
SKU:
119624G15N2
300,33 KM Original price was: 300,33 KM.255,28 KMCurrent price is: 255,28 KM. PDV
1 na zalihi
1 na zalihi
Dodajte 200,00 KM u korpu i ostvarite besplatnu dostavu!
13
People watching this product now!
