| EPREL | <a href="https://eprel.ec.europa.eu/screen/product/electronicdisplays/2088120">2088120</a> |
| Vrsta ekrana | LCD |
| Tehnologija | TFT Active Matrix |
| Vrsta | OLED |
| Dijagonala | 34" |
| Vidljiva dijagonala | 34" |
| Radijus | 1800R |
| Raspored piksela | Dot Pitch |
| Razmak piksela | 0.231 mm |
| Podrška boje | 10-bit (1.073B) |
| Max. rezolucija | 3440×1440 |
| Osvježavanje | 175 Hz |
| Max. H-frekvencija osvježavanja | 185 kHz |
| Min. H-frekvencija osvježavnja | 20 kHz |
| Max. V-frekvencija osvježavanja | 175 Hz |
| Min. V-frekvencija osvježavanja | 48 Hz |
| Svjetlina | 1000 cd/m^2 |
| Dinamički kontrast | 1 500 000 : 1 |
| Max. H-kut | 178 ° |
| Max. V-kut | 178 ° |
| Odziv | 0.03 ms |
| Omjer slike | 21:9 |
| Ergonomija | Tilt, Height Adjustable, Swivel |
| Značajke | Anti-Reflective, Frameless Display, RGB LED, WQHD, Flicker-free Technology, Curved Technology, Low Blue Light, Crosshair, HDR 400, Low Input Lag, Shadow Boost, AMD FreeSync Premium Pro |
| Gamut | DCI-P3 99.3%, Adobe RGB 97.8%, sRGB 139.1% |
| Višekanalni pregled | Picture-by-Picture (PBP), Picture-in-Picture (PIP) |
| Format zvučnika | Integriran |
| Audio izlaz | Stereo |
| Izlazna snaga po kanalu | 8 W |
| Izlazna snaga | 16 W |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 2 (HDMI (Type A)) |
| USB 3.2 Gen 1 | 3 (USB 3.2 (type A)) |
| Headphones | 1 (3.5-mm minijack) |
| EPREL | <a href="https://eprel.ec.europa.eu/screen/product/electronicdisplays/2088120">2088120</a> |
| Vrsta napajanja | Strujni adapter |
| Napajanje | Interni |
| Potrošnja | 100 W |
| Potrošnja u mirovanju | 0.5 W |
| Kabeli | Strujni kabel, USB kabel, HDMI kabel, DP kabel |
| Dodaci | Brzi priručnik |
| Postavljanje | Stol/Zid |
| Sigurnosne značajke | Kensington |
| VESA | 100x100mm |
| Sukladnost | VESA FDMI |
| Boja | Tamno siva |
| Dubina (mm) | 130.2 mm |
| Visina (mm) | 361.2 mm |
| Širina (mm) | 811.7 mm |
| Težina | 7.65 kg |
| Dubina (mm) | 294.3 mm |
| Visina (mm) | 551.2 mm |
| Širina (mm) | 811.7 mm |
| Težina | 10.82 kg |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 36 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Dužina (mm) | 930 mm |
| Širina (mm) | 470 mm |
| Visina (mm) | 226 mm |
| Bruto težina (kg) | 14.15 kg |
| Neto težina (kg) | 10.82 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Bruto težina kutije (kg) | 14.15 kg |
| Težina kartona | 1 kg |
| Težina plastike | 1 kg |
| Količina u kutiji | 1 |
| Vrsta pakiranja | Box |
| EAN kod | 4038986112444 |
AOC Agon PRO AG326UD 31.5" QD-OLED Gaming Monitor, 4K UHD 3840x2160, 165Hz, 0.03ms, DisplayHDR 400, Adaptive Sync, G-Sync Compatible, 2x HDMI 2.1, 1x DP 1.4, USB hub, Full Ergo, Speakers
2.021,37 KM Original price was: 2.021,37 KM.1.718,17 KMCurrent price is: 1.718,17 KM. PDV
AOC Monitor LED 22B2H/EU, VA, 54.6 cm (21.5"), 1920 x 1080 pixels, HDMI, 3000:1, 75Hz, 8 Bit, sRGB 98%, Full HD, LED, 4 ms, Black
169,61 KM Original price was: 169,61 KM.144,17 KMCurrent price is: 144,17 KM. PDV
AOC Monitor LED AG346UCD AGON PRO 34" Curved 3440×1440 QD – OLED Freesync Premium Pro 175Hz 0.03ms 3-sided frameless FULL ERGO 2xHDMI 1xDP USB 3.2 HUB Audio
SKU:
1196AG346UCD
1.803,52 KM Original price was: 1.803,52 KM.1.532,99 KMCurrent price is: 1.532,99 KM. PDV
Nema na stanju
Nema na stanju
Dodajte 200,00 KM u korpu i ostvarite besplatnu dostavu!
16
People watching this product now!
