| Accessory Name | Universal Car Mount |
| Kompatibilni proizvodi | Smartphones up to 6" |
| Boja | Crna |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 24 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Dužina (mm) | 31 mm |
| Širina (mm) | 132 mm |
| Visina (mm) | 102 mm |
| Bruto težina (kg) | 0.4 kg |
| Neto težina (kg) | 0.11 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Dužina kutije (mm) | 158 mm |
| Širina kutije (mm) | 244 mm |
| Visina kutije (mm) | 335 mm |
| Bruto težina kutije (kg) | 1.5 kg |
| Težina kartona | 0.01 kg |
| Težina plastike | 0.01 kg |
| Količina u kutiji | 4 |
| Vrsta pakiranja | Maloprodajno |
| EAN kod | 745883684694 |
