| Model | PB-2010 |
| Naziv | CANYON power bank PB-2010 TFT 27000 mAh 97.2Wh PD140W QC 3.0 Dark Grey |
| Broj ćelija | 6 |
| Kapacitet baterije | 27000 mAh |
| Connectors Quantity | 3 |
| Boja | Tamno siva |
| Max. izlazna struja | 5 A |
| Izlazna snaga | 140 W |
| Značajke adaptera i napajanja | LCD Display<br/>Ultra-Fast (140W) |
| Built-in Cable | No |
| Power Display | TFT Color Display |
| Special Features | PD3.1 (140W) Airplane Safe |
| USB Type A1 | DC 5-12V 3A 22.5W |
| USB Type C1 | DC 5/9/12/15/20/28V 5A 140W |
| USB Type C2 | DC 5/9/12/15/20/28V 5A 140W |
| Power In/Out | 2 (USB Type C) |
| Power Output | 1 (USB Type-A) |
| Težina | 0.645 kg |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 24 mjeseci(a) |
| Dužina (mm) | 68 mm |
| Širina (mm) | 71 mm |
| Visina (mm) | 175 mm |
| Bruto težina (kg) | 0.766 kg |
| Neto težina (kg) | 0.684 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Dužina kutije (mm) | 365 mm |
| Širina kutije (mm) | 208 mm |
| Visina kutije (mm) | 168 mm |
| Bruto težina kutije (kg) | 7.85 kg |
| Težina kartona | 0.082 kg |
| Težina plastike | 0 kg |
| Količina u kutiji | 10 |
| Vrsta pakiranja | Maloprodajno |
| EAN kod | 5291485015725 |
| Pakiranja na paleti (zračni prijevoz) | 120 |
| Proizvoda na paleti (zračni prijevoz) | 1200 |
| Dimenzije palete (zračni prijevoz) (cm) | 1095x1040x1494 mm |
| Pakiranja na paleti (brodski prijevoz) | 165 |
| Proizvoda na paleti (brodski prijevoz) | 1650 |
| Dimenzije palete (brodski prijevoz) (cm) | 1095x1040x1998 mm |
XO Torba/neseser CB07 Gray
14,04 KM Original price was: 14,04 KM.12,87 KMCurrent price is: 12,87 KM. PDV
CANYON car charger OnDrive 85 PD 85W USB-A+USB-C Black
31,12 KM Original price was: 31,12 KM.26,45 KMCurrent price is: 26,45 KM. PDV
CANYON power bank PB-2010 TFT 27000 mAh 97.2Wh PD140W QC 3.0 Tamno sivi
SKU:
1196CNE-CPB2010DG
105,19 KM Original price was: 105,19 KM.89,41 KMCurrent price is: 89,41 KM. PDV
Nema na stanju
Nema na stanju
Dodajte 200,00 KM u korpu i ostvarite besplatnu dostavu!
15
People watching this product now!
