| Format | Midi Tower |
| Format matične ploče | ATX |
| Kol. matičnih ploča | 1 |
| Ugrađeni uređaji | Tipka za napajanje <br/>RGB Control Button |
| Podržani formati matičnih ploča | ATX<br/>Extended ATX<br/>Micro ATX<br/>Mini-ITX<br/>SSI CEB |
| 3.5in utora | 2 |
| 2.5in utora | 2 |
| Utori za proširenje | 7 |
| Max. ventilatora | 7 count |
| Kol. ventilatora | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 | 1 (USB 3.2 (type C)) |
| USB 3.0 | 2 (USB 3.0 (Type A)) |
| Headset Port | 1 (3.5-mm minijack) |
| Vrsta napajanja | Bez napajanja |
| Napajanje | Plug-in modul |
| Max. Visina CPU hladnjaka | 190 mm |
| Max. dužina kartice | 390 mm |
| Značajke | Air-Duct <br/>Podržava vodeno hlađenje <br/>RGB ventilatori |
| Boja | White |
| Dubina (mm) | 480 mm |
| Visina (mm) | 509 mm |
| Širina (mm) | 240 mm |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 24 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Dužina (mm) | 585 mm |
| Širina (mm) | 310 mm |
| Visina (mm) | 586 mm |
| Bruto težina (kg) | 11.42 kg |
| Neto težina (kg) | 9.99 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Bruto težina kutije (kg) | 11.42 kg |
| Težina kartona | 0.9 kg |
| Težina plastike | 0.4 kg |
| Količina u kutiji | 1 |
| EAN kod | 4710483778735 |
