| Format | Midi Tower |
| Format matične ploče | ATX |
| Kol. matičnih ploča | 1 |
| Ugrađeni uređaji | Tipka za napajanje <br/>Reset Button <br/>RGB Control Button |
| Podržani formati matičnih ploča | ATX<br/>Extended ATX<br/>Micro ATX<br/>Mini-ITX<br/>SSI CEB |
| 3.5in utora | 2 |
| 2.5in utora | 2 |
| Utori za proširenje | 10 |
| Max. ventilatora | 5 count |
| Kol. ventilatora | 3 |
| USB 3.0 | 2 (USB 3.0 (Type A)) |
| USB 2.0 | 1 (USB 2.0 (type A)) |
| Headset Port | 1 (3.5-mm minijack) |
| Vrsta napajanja | Bez napajanja |
| Napajanje | Plug-in modul |
| Max. Napajanja | 1 |
| Max. Visina CPU hladnjaka | 190 mm |
| Max. dužina kartice | 330 mm |
| Značajke | Prozor <br/>Podržava vodeno hlađenje <br/>RGB LED <br/>RGB ventilatori |
| Case Material | Kaljeno staklo |
| Boja | Crna |
| Dubina (mm) | 386 mm |
| Visina (mm) | 491 mm |
| Širina (mm) | 230 mm |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 24 mjeseci(a) |
| Dužina (mm) | 468 mm |
| Širina (mm) | 285 mm |
| Visina (mm) | 557 mm |
| Bruto težina (kg) | 8.1 kg |
| Neto težina (kg) | 6.48 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Količina u kutiji | 1 |
| EAN kod | 4710483774409 |
COUGAR PURITY RGB PC Case, Mini Tower, Black
138,49 KM Original price was: 138,49 KM.117,71 KMCurrent price is: 117,71 KM. PDV
Drive Cabinet GEMBIRD EE2-U2S-1 (USB, support 2.5" HDD, Black), 1-pack
23,34 KM Original price was: 23,34 KM.19,84 KMCurrent price is: 19,84 KM. PDV
COUGAR DUOFACE RGB PC Case, Mid Tower, Black
SKU:
1196CGR-5ZD1B-RGB
203,85 KM Original price was: 203,85 KM.173,28 KMCurrent price is: 173,28 KM. PDV
Nema na stanju
Nema na stanju
Dodajte 200,00 KM u korpu i ostvarite besplatnu dostavu!
10
People watching this product now!
