| Format | Mini Tower |
| Format matične ploče | Micro ATX |
| Kol. matičnih ploča | 1 |
| Ugrađeni uređaji | LED indikator <br/>Tipka za napajanje <br/>Reset Button <br/>RGB Control Button |
| Podržani formati matičnih ploča | Micro ATX<br/>Mini-ITX |
| 3.5in utora | 2 |
| 2.5in utora | 2 |
| Utori za proširenje | 4 |
| Max. ventilatora | 5 count |
| Kol. ventilatora | 1 x 120mm |
| USB 3.0 | 2 (USB 3.0 (Type A)) |
| USB 2.0 | 1 (USB 2.0 (type A)) |
| Audio izlaz | 1 (3.5-mm minijack) |
| Mikrofon ulaz | 1 (3.5-mm minijack) |
| Vrsta napajanja | Bez napajanja |
| Napajanje | Interni |
| Max. Napajanja | 1 |
| Max. Visina CPU hladnjaka | 160 mm |
| Max. dužina kartice | 305 mm |
| Značajke | Prozor <br/>Podržava vodeno hlađenje <br/>RGB LED <br/>RGB ventilatori |
| Case Material | Metal <br/>Kaljeno staklo |
| Boja | Crna |
| Dubina (mm) | 360 mm |
| Visina (mm) | 392 mm |
| Širina (mm) | 200 mm |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 24 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Dužina (mm) | 415 mm |
| Širina (mm) | 244 mm |
| Visina (mm) | 426 mm |
| Bruto težina (kg) | 4.5 kg |
| Neto težina (kg) | 3.6 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Bruto težina kutije (kg) | 4.5 kg |
| Količina u kutiji | 1 |
| EAN kod | 4710483773365 |
XO Torba/neseser CB07 Gray
14,04 KM Original price was: 14,04 KM.12,87 KMCurrent price is: 12,87 KM. PDV
Dell Pro 14 PC14250, 14" FHD+ (1920x1200), Intel Core 5 120U, 1x 16GB DDR5, M.2 512GB SSD, Int GPU, WiFi 6E + BT 5.3, FHD IR Cam, 2x USB 3.2, 1x USB C 3.2, 1x USB C THB4, RJ-45, FgrPr, Backlit kb, 55Wh, W11Pro, 3Yr
2.519,33 KM Original price was: 2.519,33 KM.2.141,43 KMCurrent price is: 2.141,43 KM. PDV
COUGAR PURITY RGB PC Case, Mini Tower, Black
SKU:
1196CGR-5PC4B-RGB
138,49 KM Original price was: 138,49 KM.117,71 KMCurrent price is: 117,71 KM. PDV
7 na zalihi
7 na zalihi
Dodajte 200,00 KM u korpu i ostvarite besplatnu dostavu!
12
People watching this product now!
