| Vrsta ekrana | LCD |
| Tehnologija | TFT Active Matrix |
| Vrsta | IPS |
| Dijagonala | 27" |
| Vidljiva dijagonala | 27" |
| Raspored piksela | Dot Pitch |
| Razmak piksela | 0.2331 mm |
| Podrška boje | 16.7M |
| Max. rezolucija | 2560×1440 |
| Osvježavanje | 75 Hz |
| Svjetlina | 350 cd/m^2 |
| Kontrast | 1 000 : 1 |
| Odziv | 4 ms |
| Površinska obrada | Anti-Glare, Hard Coating 3H |
| Omjer slike | 16:9 |
| Ergonomija | Tilt, Height Adjustable, Pivot, Swivel |
| Značajke | White-LED Backlight, Flicker-free Technology, QHD, AMD FreeSync Technology |
| Gamut | sRGB 99% |
| Format zvučnika | Integriran |
| Izlazna snaga po kanalu | 3 W |
| Izlazna snaga | 6 W |
| USB | 1 (USB Type-C) |
| HDMI | 2 (HDMI (Type A)) |
| Audio Line-Out | 1 (3.5-mm minijack) |
| USB 3.2 Gen 1 | 2 (USB 3.2 (type A)) |
| EPREL | onclick="window.open('; return false;"> |
| Vrsta napajanja | Napajanje |
| Napajanje | Interni |
| Max. ulazna frekvencija | 60 Hz |
| Max. ulazni napon | 240 V |
| Min. ulazna frekvencija | 50 Hz |
| Min. ulazni napon | 100 V |
| Potrošnja | 17.7 W |
| Potrošnja u mirovanju | 0.3 W |
| Kabeli | Strujni kabel, 2 USB Cables |
| Dodaci | Dokumentacija |
| Postavljanje | Stol/Zid |
| Sigurnosne značajke | Sigurnosni utor |
| VESA | 100mm |
| Sukladnost | VESA FDMI |
| Boja | Crna |
| Max. radna temperatura | 40 °C |
| Min. radna temperatura okoline | 0 °C |
| Max. radna vlažnost | 80 % |
| Min. radna vlažnost | 10 % |
| Dubina (mm) | 611.6 mm |
| Visina (mm) | 364.6 mm |
| Širina (mm) | 55.4 mm |
| Težina | 5.4 kg |
| Dubina (mm) | 611.6 mm |
| Visina (mm) | 400.1 mm |
| Širina (mm) | 174.7 mm |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 36 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Bruto težina (kg) | 1 kg |
| Neto težina (kg) | 1 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Bruto težina kutije (kg) | 1 kg |
| Težina kartona | 1 kg |
| Težina plastike | 1 kg |
| Količina u kutiji | 1 |
| Vrsta pakiranja | Box |
AOC Monitor LED Q32P2 Business 31.5", 16:9, 2560x1440, IPS, 75Hz, 250 cd/m², 1000:1, 50M:1, 4ms, 178/178°, DP, 2xHDMI, DP, 4 x USB 3.2, Speakers, Tilt, Swivel, H. Adjust, VESA, Frameless) Black, 3y
620,88 KM Original price was: 620,88 KM.527,75 KMCurrent price is: 527,75 KM. PDV
Dell Monitor 32 Plus 4K QD-OLED S3225QC 31.6'' 3840x2160 120Hz, AMD FreeSyncTM Premium Pro, 99% DCI-P3 (CIE 1976), 140 PPI, 16:9, AR, 250cd/m2, 1000cd/m2, 1500000:1, 178/178, 0.03ms GTG, HDMI, USB-C, Height, Slant, Swivel, Tilt
1.990,25 KM Original price was: 1.990,25 KM.1.691,71 KMCurrent price is: 1.691,71 KM. PDV
DELL Monitor S2722DC, 27" (16:9), IPS LED backlit, AG, 3H coating, 2560×1440 at 75Hz, 1000:1, 350 cd/m2, 4 ms (fast), 99% sRGB, Height, pivot (rotation), swivel, tilt, 2xHDMI, USB-C up to 65W, USB 3.2, Platinum Silver, 3y
SKU:
1196S2722DC-56
806,06 KM Original price was: 806,06 KM.685,15 KMCurrent price is: 685,15 KM. PDV
Nema na stanju
Nema na stanju
Dodajte 200,00 KM u korpu i ostvarite besplatnu dostavu!
10
People watching this product now!
