| Serija | Pro |
| Model | Pro Micro |
| Vrsta | Personal Computer |
| Format | Micro |
| Dodaci | Brzi priručnik |
| Procesor | Intel Core i3-14100T Processor |
| Frekvencija | 2.7 GHz (up to 4.4 GHz) |
| CPU količina jezgri | 4 |
| Broj threadova | 8 |
| CPU podnožje | Socket 1700 |
| CPU količina | 1 |
| CPU Max. količina | 1 |
| CPU cache | 12 MB |
| Neural Processing Unit (NPU) | Intel AI Boost |
| NPU TOPS | 13 TOPS |
| Chipset | Intel Q670 |
| Kol. matičnih ploča | 1 |
| P-core količina | 4 |
| Vrsta memorije | DDR5 SDRAM |
| Format memorije | SODIMM 262-pin |
| Kapacitet memorije | 8 GB |
| Max. kapacitet memorije | 64 GB |
| Količina utora | 2 |
| Plug-in-card | <b>Wi-Fi Controller:</b><br/>Intel Wi-Fi 6E AX211 M.2<br/> |
| Integriran | <b>Storage Controller:</b><br/>2 x M.2<br/> |
| SSD | 512 GB, M.2 Form Factor |
| Format | Integriran |
| Model | Intel UHD Graphics 730 |
| VRAM tip | Shared Video Memory |
| Format | Integriran |
| Chipset | Realtek ALC3204 |
| Audio izlaz | 4 Channels |
| Audio standard | Waves MaxxAudio <br/>HD audio |
| Input Devices | Mouse |
| Format | Integriran |
| LAN Chipset | Intel i219LM |
| LAN | Gigabit Ethernet |
| Wi-Fi | IEEE 802.11ax Wi-Fi 6E |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Podržana brzina | Gigabit Ethernet/Fast Ethernet/Ethernet |
| LAN | 1 (RJ-45) |
| USB 2.0 | 2 (USB 2.0 (type A)) |
| USB 3.2 Gen 2 | 1 (USB 3.2 (type C)) |
| USB 3.2 Gen 1 | 3 (USB 3.2 (type A)) |
| Headset Port | 1 (3.5-mm mini jack) |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 1 (HDMI (Type A)) |
| Operativni sustav | Microsoft Windows 11 Pro |
| Vrsta napajanja | Strujni adapter |
| Napajanje | Interni |
| Ulazni napon | AC 100/240 V |
| Ulazna frekvencija | 50/60 Hz |
| Napajanje | 1; |
| Postavljanje | Desktop |
| Dodaci | Brzi priručnik |
| Max. radna temperatura | 35 °C |
| Min. radna temperatura okoline | 10 °C |
| Max. radna vlažnost | 80 % |
| Min. radna vlažnost | 20 % |
| Max. neradna temperatura | 65 °C |
| Min. neradna temperatura | -40 °C |
| Max. neradna vlažnost | 95 % |
| Min. neradna vlažnost | 5 % |
| Max. radna visina | 3048 m |
| Max. visina pohrane | 10668 m |
| Visina (mm) | 182 mm |
| Dubina (mm) | 178 mm |
| Širina (mm) | 36 mm |
| Težina | 1.4 kg |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 36 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Dužina (mm) | 178 mm |
| Širina (mm) | 36 mm |
| Visina (mm) | 182 mm |
| Bruto težina (kg) | 2 kg |
| Neto težina (kg) | 1.4 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Bruto težina kutije (kg) | 2 kg |
| Količina u kutiji | 1 |
| Vrsta pakiranja | Box |
| EAN kod | 0 |
Dell Pro Micro QCM1250, Intel Ultra 235T, 1x 8GB DDR5 512GB GB PCIe M.2, Wi-Fi 6E+BT 5.3, Front: 1x USB C 3.2, 1x USB 3.2, Back: 2x USB 3.2, 2x USB 2.0, HDMI, DP, RJ45, USB KB/Mouse, W11Pro, 3Yr
2.457,08 KM Original price was: 2.457,08 KM.2.088,52 KMCurrent price is: 2.088,52 KM. PDV
Dell Pro Tower QCT1250, Intel Ultra 5 235, 8GB RAM DDR5, 512GB SSD PCIe M.2, 8x DVD+/-RW, Front: 1x USB C 3.2, 1x USB 3.2, 2x USB 2.0, Back: 2x USB 3.2, 2x USB 2.0, HDMI, DP, RJ45, KB/Mouse, SPK, CIS, 180W, W11Pro, 3Yr
2.285,91 KM Original price was: 2.285,91 KM.1.943,02 KMCurrent price is: 1.943,02 KM. PDV
Dell Pro Micro QCM1250, Intel Core i3 14100T, 1x 8GB DDR5, 512GB GB PCIe M.2, Wi-Fi 6E + BT 5.3, Front: 1x USB C 3.2, 1x USB 3.2, Back: 2x USB 3.2, 2x USB 2.0, HDMI, DP, RJ45, USB KB/Mouse, W11Pro, 3Yr
SKU:
1196BTO002_QCM1250_EMEA-56
1.819,08 KM Original price was: 1.819,08 KM.1.546,21 KMCurrent price is: 1.546,21 KM. PDV
7 na zalihi
7 na zalihi
Dodajte 200,00 KM u korpu i ostvarite besplatnu dostavu!
11
People watching this product now!
