| Serija | Tower |
| Model | Tower ECT1250 |
| Vrsta | Personal Computer |
| Format | Tower |
| Ugrađeni uređaji | Čitač kartica (SD) |
| Dodaci | Brzi priručnik |
| Procesor | Intel Core i5-14400 Processor |
| CPU količina jezgri | 10 |
| Broj threadova | 16 |
| CPU podnožje | Socket 1700 |
| CPU količina | 1 |
| CPU Max. količina | 1 |
| L2 cache | 9.5 MB |
| CPU cache | 20 MB |
| Chipset | Intel Q670 |
| Kol. matičnih ploča | 1 |
| P-core količina | 6 |
| E-core količina | 4 |
| Vrsta memorije | DDR5 SDRAM |
| Format memorije | DIMM 288-pin |
| Kapacitet memorije | 8 GB |
| Max. kapacitet memorije | 64 GB |
| Količina utora | 2 |
| Značajke memorije | Unbuffered |
| Plug-in-card | <b>Wi-Fi Controller:</b><br/>M.2<br/> |
| Integriran | <b>Storage Controller:</b><br/>M.2<br/><b>Storage Controller:</b><br/>SATA III-600 (1)<br/> |
| SSD | 512 GB, PCIe NVMe, M.2 Form Factor |
| Format | Integriran |
| Model | Intel UHD Graphics 730 |
| VRAM tip | Shared Video Memory |
| Format | Integriran |
| Chipset | Realtek ALC3204 |
| Audio izlaz | Stereo |
| Audio standard | HD audio |
| Format | Integriran |
| LAN Chipset | Realtek RTL8111KD |
| LAN | Gigabit Ethernet |
| Wi-Fi | IEEE 802.11ax Wi-Fi 6 |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Podržana brzina | Gigabit Ethernet/Fast Ethernet/Ethernet |
| PCI Express x16 | 1 |
| PCI Express x1 | 2 |
| LAN | 1 (RJ-45) |
| USB 2.0 | 4 (USB 2.0 (type A)) |
| USB 3.2 Gen 1 | 1 (USB 3.2 (type C)), 3 (USB 3.2 (type A)) |
| Headset Port | 1 (3.5-mm minijack) |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 1 (HDMI (Type A)) |
| Operativni sustav | Microsoft Windows 11 Pro |
| Vrsta napajanja | Napajanje |
| Napajanje | Plug-in modul |
| Ulazni napon | AC 90-264 V |
| Ulazna frekvencija | 47/63 Hz |
| Napajanje | 1; |
| Max. Napajanja | 1 |
| Izlazna snaga | 180 W |
| Postavljanje | Desktop |
| Dodaci | Brzi priručnik |
| Max. radna temperatura | 35 °C |
| Min. radna temperatura okoline | 0 °C |
| Max. radna vlažnost | 90 % |
| Min. radna vlažnost | 10 % |
| Max. neradna temperatura | 65 °C |
| Min. neradna temperatura | -40 °C |
| Max. neradna vlažnost | 95 % |
| Min. neradna vlažnost | 0 % |
| Max. radna visina | 3048 m |
| Max. visina pohrane | 10668 m |
| Visina (mm) | 324.3 mm |
| Dubina (mm) | 293 mm |
| Širina (mm) | 154 mm |
| Težina | 4.16 kg |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 36 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Dužina (mm) | 293 mm |
| Širina (mm) | 154 mm |
| Visina (mm) | 325 mm |
| Bruto težina (kg) | 5 kg |
| Neto težina (kg) | 4.1 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Bruto težina kutije (kg) | 5 kg |
| Količina u kutiji | 1 |
| Vrsta pakiranja | Box |
Dell Slim ECS1250, i5 14400, 1x 8GB RAM DDR5, 512GB SSD PCIe M.2, WiFi 6+BT 5.3, Front: 1x USB C 3.2, 1x USB 3.2, 2x USB 2.0, SD Card, Back: 2x USB 3.2, 2x USB 2.0, HDMI, RJ45, No KB/Mouse, 180W, W11Home, 3Yr
2.052,50 KM Original price was: 2.052,50 KM.1.744,62 KMCurrent price is: 1.744,62 KM. PDV
Dell Tower ECT1250, i3 14100, 1x 8GB RAM DDR5, 512GB SSD PCIe M.2, WiFi 6+BT 5.3, Front: 1x USB C 3.2, 1x USB 3.2, 2x USB 2.0, SD Card, Back: 2x USB 3.2, 2x USB 2.0, HDMI, DP, RJ45, No KB/Mouse, 180W, Ubuntu 3Yr
1.352,25 KM Original price was: 1.352,25 KM.1.149,41 KMCurrent price is: 1.149,41 KM. PDV
Dell Tower ECT1250, i5 14400, 8GB RAM DDR5, 512GB SSD PCIe M.2, WiFi 6+BT 5.3, Front: 1x USB C 3.2, 1x USB 3.2, 2x USB 2.0, SD Card, Back: 2x USB 3.2, 2x USB 2.0, HDMI, RJ45, No KB/Mouse, 180W, W11Pro, 3Yr
SKU:
1196ECT1250_RPLS-R_004-56
2.412,58 KM Original price was: 2.412,58 KM.2.050,69 KMCurrent price is: 2.050,69 KM. PDV
Nema na stanju
Nema na stanju
Dodajte 200,00 KM u korpu i ostvarite besplatnu dostavu!
12
People watching this product now!
