| EPREL | <a href="https://eprel.ec.europa.eu/screen/product/electronicdisplays/1956491">1956491</a> |
| Vrsta ekrana | LCD |
| Tehnologija | TFT Active Matrix |
| Vrsta | IPS |
| Dijagonala | 24" |
| Vidljiva dijagonala | 23.8" |
| Raspored piksela | Dot Pitch |
| Razmak piksela | 0.275 mm |
| Podrška boje | 16.7M |
| Max. rezolucija | 1920×1080 |
| Osvježavanje | 180 Hz |
| Max. H-frekvencija osvježavanja | 225 kHz |
| Min. H-frekvencija osvježavnja | 30 kHz |
| Svjetlina | 300 cd/m^2 |
| Kontrast | 1 000 : 1 |
| Dinamički kontrast | 80 000 000 : 1 |
| Max. H-kut | 178 ° |
| Max. V-kut | 178 ° |
| Odziv | 0.2 ms |
| Standardi | CE, TÜV-Bauart, EAC, PSE, RoHS support, ErP, WEEE, VCCI, REACH, UKCA, Eyesafe 2 |
| Omjer slike | 16:9 |
| Ergonomija | Tilt |
| Značajke | Full HD, HDCP Ready, Flicker-free Technology, AMD Adaptive Sync Technology, Blue Light Filter |
| Format zvučnika | Integriran |
| Audio izlaz | Stereo |
| Izlazna snaga po kanalu | 2 W |
| Izlazna snaga | 4 W |
| HDMI | 1 (HDMI (Type A)) |
| USB 3.2 Gen 1 | 4 (USB 3.2 (type A)) |
| Headphones | 1 (3.5-mm minijack) |
| EPREL | <a href="https://eprel.ec.europa.eu/screen/product/electronicdisplays/1956491">1956491</a> |
| Vrsta napajanja | Napajanje |
| Napajanje | Interni |
| Max. ulazna frekvencija | 60 Hz |
| Max. ulazni napon | 240 V |
| Min. ulazna frekvencija | 50 Hz |
| Min. ulazni napon | 100 V |
| Potrošnja | 18 W |
| Potrošnja u mirovanju | 0.5 W |
| Ugrađeni uređaji | USB Hub |
| Kabeli | Strujni kabel, USB kabel, HDMI kabel, DP kabel |
| Dodaci | Brzi priručnik, Sigurnosni list |
| Postavljanje | Stol/Zid |
| Sigurnosne značajke | Kensington |
| VESA | 100x100mm |
| Sukladnost | VESA FDMI |
| Boja | Crna |
| Dubina (mm) | 192.5 mm |
| Visina (mm) | 393.5 mm |
| Širina (mm) | 539.5 mm |
| Težina | 3.2 kg |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 36 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Bruto težina (kg) | 4.9 kg |
| Neto težina (kg) | 3.2 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Bruto težina kutije (kg) | 4.9 kg |
| Težina kartona | 1 kg |
| Težina plastike | 1 kg |
| Količina u kutiji | 1 |
| Vrsta pakiranja | Box |
| EAN kod | 4948570123940 |
Monitor Alienware 34 Gaming AW3425DWM Curved, 3440x1440, WQHD, 180Hz, VA Antiglare, 21:9, 3000:1, 400 cd/m2, AMD FreeSync+ VESA, 4ms/2ms/1ms, 178/178, DP, 2xHDMI, 2xUSB-A, USB-B, Tilt, Pivot, Height Adjust, 3Y
1.087,71 KM Original price was: 1.087,71 KM.924,56 KMCurrent price is: 924,56 KM. PDV
Dell Pro 14 PC14250, 14" FHD+ (1920x1200), Intel Core 5 120U, 1x 16GB DDR5, M.2 512GB SSD, Int GPU, WiFi 6E + BT 5.3, FHD IR Cam, 2x USB 3.2, 1x USB C 3.2, 1x USB C THB4, RJ-45, FgrPr, Backlit kb, 55Wh, W11Pro, 3Yr
2.519,33 KM Original price was: 2.519,33 KM.2.141,43 KMCurrent price is: 2.141,43 KM. PDV
IIYAMA Monitor LED G2470HSU-B6 Fast IPS 1920 x 1080 @180Hz 0.2ms 300 cd/m² 1000:1 HDCP HDMI DP 4xUSB Hub 3.2 tilt
SKU:
1196G2470HSU-B6
345,45 KM Original price was: 345,45 KM.293,63 KMCurrent price is: 293,63 KM. PDV
Nema na stanju
Nema na stanju
Dodajte 200,00 KM u korpu i ostvarite besplatnu dostavu!
19
People watching this product now!
