| Vrsta ekrana | LCD |
| Vrsta | IPS |
| Dijagonala | 27" |
| Vidljiva dijagonala | 27" |
| Raspored piksela | Dot Pitch |
| Razmak piksela | 0.248 mm |
| Podrška boje | 16.7M |
| Max. rezolucija | 1920×1080 |
| Osvježavanje | 100 Hz |
| Max. H-frekvencija osvježavanja | 115 kHz |
| Min. H-frekvencija osvježavnja | 30 kHz |
| Svjetlina | 250 cd/m^2 |
| Kontrast | 1 000 : 1 |
| Dinamički kontrast | 80 000 000 : 1 |
| Max. H-kut | 178 ° |
| Max. V-kut | 178 ° |
| Odziv | 0.4 ms |
| Standardi | TCO Certified, CE, TÜV-Bauart, EAC, VCCI-B, PSE, RoHS support, ErP, WEEE, REACH, UKCA |
| Omjer slike | 16:9 |
| Ergonomija | Tilt |
| Značajke | Full HD, HDCP Ready, Flicker-free Technology, AMD Adaptive Sync Technology, Blue Light Filter |
| Gamut | sRGB 99%, NTSC 72% |
| Format zvučnika | Integriran |
| Audio izlaz | Stereo |
| Izlazna snaga po kanalu | 2 W |
| Izlazna snaga | 4 W |
| HDMI | 1 (HDMI (Type A)) |
| DisplayPort | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 | 4 (USB 3.2 (type A)) |
| Headphones | 1 (3.5-mm mini jack) |
| EPREL | onclick="window.open('; return false;"> |
| Vrsta napajanja | Napajanje |
| Napajanje | Interni |
| Max. ulazna frekvencija | 60 Hz |
| Max. ulazni napon | 240 V |
| Min. ulazna frekvencija | 50 Hz |
| Min. ulazni napon | 100 V |
| Potrošnja | 14 W |
| Potrošnja u mirovanju | 0.5 W |
| Ugrađeni uređaji | USB Hub |
| Kabeli | Strujni kabel, USB kabel, HDMI kabel |
| Dodaci | Brzi priručnik, Sigurnosni list |
| Postavljanje | Stol/Zid |
| Sigurnosne značajke | Kensington |
| VESA | 100x100mm |
| Sukladnost | VESA FDMI |
| Boja | Crna |
| Dubina (mm) | 199.5 mm |
| Visina (mm) | 384 mm |
| Širina (mm) | 489.5 mm |
| Težina | 3 kg |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 36 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Bruto težina (kg) | 4.5 kg |
| Neto težina (kg) | 3 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Bruto težina kutije (kg) | 4.5 kg |
| Težina kartona | 1 kg |
| Težina plastike | 1 kg |
| Količina u kutiji | 1 |
| Vrsta pakiranja | Box |
AOC Agon PRO AG326UD 31.5" QD-OLED Gaming Monitor, 4K UHD 3840x2160, 165Hz, 0.03ms, DisplayHDR 400, Adaptive Sync, G-Sync Compatible, 2x HDMI 2.1, 1x DP 1.4, USB hub, Full Ergo, Speakers
2.021,37 KM Original price was: 2.021,37 KM.1.718,17 KMCurrent price is: 1.718,17 KM. PDV
AOC Monitor LED 22B2H/EU, VA, 54.6 cm (21.5"), 1920 x 1080 pixels, HDMI, 3000:1, 75Hz, 8 Bit, sRGB 98%, Full HD, LED, 4 ms, Black
169,61 KM Original price was: 169,61 KM.144,17 KMCurrent price is: 144,17 KM. PDV
IIYAMA Monitor LED XU2292HSU-B6 21.5" IPS 1920×1080 100Hz 16:9 1000:1 250cd 0.4ms HDMI DP USB Hub 3.2 Gen 1 Tilt 3y
SKU:
1196XU2292HSU-B6
231,86 KM Original price was: 231,86 KM.197,07 KMCurrent price is: 197,07 KM. PDV
Nema na stanju
Nema na stanju
Dodajte 200,00 KM u korpu i ostvarite besplatnu dostavu!
16
People watching this product now!
