| Vrsta ekrana | LED |
| Tehnologija | TFT Active Matrix |
| Vrsta | IPS |
| Dijagonala | 15.6" |
| Vidljiva dijagonala | 15.6" |
| Raspored piksela | Dot Pitch |
| Razmak piksela | 0.1792 mm |
| Podrška boje | 16.7M |
| Max. rezolucija | 1920×1080 |
| Svjetlina | 450 cd/m^2 |
| Kontrast | 1 000 : 1 |
| Max. H-kut | 170 ° |
| Max. V-kut | 170 ° |
| Odziv | 30 ms |
| Display Surface | Matt Type |
| Površinska obrada | Hard Coating 6H |
| Standardi | CE, EAC, RoHS support, ErP, WEEE, REACH, UKCA |
| Omjer slike | 16:9 |
| Značajke | Full HD, Edge-to-Edge Glass Viewing Surface, Capacitive Touch-screen, Anti-Glare, 10 Point Touch-Screen, Operating Mode – 24/7, Kiosk Mode, Anti-fingerprint, Power over Ethernet (PoE) |
| Format zvučnika | Integriran |
| Audio izlaz | Stereo |
| Izlazna snaga po kanalu | 2 W |
| Izlazna snaga | 4 W |
| LAN | 1 (RJ-45) |
| HDMI | 1 (Mini HDMI) |
| Audio Line-Out | 1 (3.5-mm minijack) |
| USB | 3 (USB Type-A) |
| Mikrofon ulaz | 1 |
| Softver | iiSignage² (Content Management System) |
| Vrsta napajanja | Strujni adapter |
| Napajanje | Vanjski |
| Max. ulazni napon | 12 V |
| Potrošnja | 9 W |
| Potrošnja u mirovanju | 0.5 W |
| Ugrađeni uređaji | Wi-Fi Adapter, Čitač kartica (SD), Bluetooth |
| Digital Television Standard | HDCP |
| Dodaci | Strujni adapter, Brzi priručnik, Sigurnosni list |
| VESA | 100x100mm |
| Sukladnost | VESA FDMI, RoHS, REACH |
| Boja | Crna |
| Procesor | ARM Cortex A55, 4cores, 2 GHz |
| GPU | Mali-G52 |
| Memorija | 4 GB LPDDR4X SDRAM |
| Kapacitet | 32 GB |
| Operativni sustav | Android 13 |
| Dubina (mm) | 30.5 mm |
| Visina (mm) | 244 mm |
| Širina (mm) | 387 mm |
| Težina | 1.5 kg |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 36 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Dužina (mm) | 75 mm |
| Širina (mm) | 477 mm |
| Visina (mm) | 298 mm |
| Bruto težina (kg) | 2.45 kg |
| Neto težina (kg) | 1.5 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Bruto težina kutije (kg) | 2.45 kg |
| Količina u kutiji | 1 |
| Vrsta pakiranja | Box |
| EAN kod | 4948570126934 |
The ProLite TF1015MC (10.1 inch) uses PCAP touch technology and is built into an eye catching bezel with edge-to-edge glass. Equipped with a foam seal finish it supports seamless integration into kiosks and provides IP65 rating.
932,10 KM Original price was: 932,10 KM.792,29 KMCurrent price is: 792,29 KM. PDV
Monitor DELL UltraSharp U2424HE 24", 1920x1080, FHD, 120Hz, IPS Antiglare, 16:9, 1000:1, 250 cd/m2, 8ms/5ms, 178/178, 2xDP, HDMI, 3x USB-C (1xDP/PD), 4x USB 3.2, RJ-45, Audio line out, Tilt, Swivel, Pivot, Height Adjust, 3Y
652,01 KM Original price was: 652,01 KM.554,21 KMCurrent price is: 554,21 KM. PDV
IIYAMA Touch Monitor TW1623AS-B3P 15.6" PCAP 10pt touchscreen PC with Android, PoE Technology and iiSignage
SKU:
1196TW1623AS-B3P
932,10 KM Original price was: 932,10 KM.792,29 KMCurrent price is: 792,29 KM. PDV
Nema na stanju
Nema na stanju
Dodajte 200,00 KM u korpu i ostvarite besplatnu dostavu!
13
People watching this product now!
