| Screen Protector Type | Safety Glass |
| Kompatibilni proizvodi | iPhone 17 |
| Kompatibilnost | iPhone |
| Material | Kaljeno staklo |
| Boja | Crna |
| Coating | Oleophobic |
| Hardness | Hard Coating 5H |
| Edge | Fingerprint-free |
| Visina (mm) | 0.3 mm |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 24 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Dužina (mm) | 110 mm |
| Širina (mm) | 150 mm |
| Visina (mm) | 125 mm |
| Bruto težina (kg) | 0.046 kg |
| Neto težina (kg) | 0.046 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Dužina kutije (mm) | 210 mm |
| Širina kutije (mm) | 120 mm |
| Visina kutije (mm) | 215 mm |
| Bruto težina kutije (kg) | 0.4 kg |
| Količina u kutiji | 12 |
| Vrsta pakiranja | Maloprodajno |
| EAN kod | 654316816895 |
