| Artikl | BX8070110400FSRH3D |
| Proizvođač | INTEL |
| Vrsta proizvoda | CPU Desktop |
| CPU | INTEL Core i5-10400F |
| Podnožje | 1200 |
| Radni takt | 2.90 GHz |
| Turbo radni takt | 4.30 GHz |
| Količina jezgri | 6 |
| Broj threadova | 12 |
| Sabirnica | 8 GT/s |
| Naziv jezgre | Comet Lake |
| CPU cache | 12 MB |
| Značajke | Execute Disable Bit<br/>Intel Enhanced SpeedStep Technology<br/>Intel Hyper-Threading<br/>Intel Virtualization Technology<br/>Streaming SIMD Extensions 4.1<br/>Streaming SIMD Extensions 4.2<br/>Thermal Monitoring Technologies<br/>Advanced Vector Extensions 2.0<br/>Intel Turbo Boost Technology 2.0<br/>Intel Virtualization for Directed I/O<br/>Intel Virtualization Technology with Extended Page Tables (EPT)<br/>Intel AES New Instructions<br/>Intel 64<br/>Idle States (C-states)<br/>Intel Identity Protection Technology<br/>Intel Secure Key<br/>Intel Software Guard Extensions (SGX)<br/>Intel Device Protection Technology with Boot Guard<br/>Intel Optane Memory Supported<br/>Intel OS Guard |
| Proizvodna tehnologija | 14 nm |
| Set instrukcija | 64 bit |
| TDP | 65 W |
| Vrsta memorije | DDR4 |
| Max. podržana memorija | 128GB |
| RAM kanali | 2 |
| Max. brzina memorije | 2666MHz(PC3-21300) |
| Max. PCIE kanala | 16 |
| Hlađenje | Cooling Fan |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 36 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Bruto težina (kg) | 0.3 kg |
| Neto težina (kg) | 0.15 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Bruto težina kutije (kg) | 0.3 kg |
| Količina u kutiji | 1 |
| Vrsta pakiranja | Box |
