| Artikl | BX8071512700FSRL4R |
| Proizvođač | INTEL |
| Vrsta proizvoda | CPU Desktop |
| CPU | INTEL Core i7-12700F |
| Podnožje | 1700 |
| Radni takt | 2.10 GHz |
| E-core radni takt | 1.6 Gh |
| Turbo radni takt | 4.90 GHz |
| P-core turbo radni takt | 4.8 Gh |
| E-core turbo radni takt | 3.6 Gh |
| Količina jezgri | 12 |
| P-core količina | 8 |
| E-core količina | 4 |
| Broj threadova | 20 |
| Naziv jezgre | Alder Lake |
| L2 cache | 12 MB |
| L3 cache | 25 MB |
| Značajke | Execute Disable Bit<br/>Intel Enhanced SpeedStep Technology<br/>Intel Hyper-Threading<br/>Intel Virtualization Technology<br/>Streaming SIMD Extensions 4.1<br/>Streaming SIMD Extensions 4.2<br/>Thermal Monitoring Technologies<br/>Advanced Vector Extensions 2.0<br/>Intel Turbo Boost Technology 2.0<br/>Intel Virtualization for Directed I/O<br/>Intel Virtualization Technology with Extended Page Tables (EPT)<br/>Intel AES New Instructions<br/>Intel 64<br/>Idle States (C-states)<br/>Intel Secure Key<br/>Intel Device Protection Technology with Boot Guard<br/>Intel Optane Memory Supported<br/>Intel Turbo Boost Max Technology 3.0<br/>Intel OS Guard<br/>Intel Deep Learning Boost<br/>PCI Express 4.0 support<br/>Intel Gaussian & Neural Accelerator 3.0<br/>Intel Thread Director<br/>Intel Speed Shift Technology<br/>Intel Volume Management Device (VMD)<br/>Mode-based Execute Control (MBE)<br/>Intel Control-Flow Enforcement Technology<br/>PCI Express 5.0 Support |
| Proizvodna tehnologija | 7 nm |
| Set instrukcija | 64 bit |
| TDP | 65 W |
| Max. TDP | 180 W |
| Vrsta memorije | DDR4/DDR5 |
| Max. podržana memorija | 128GB |
| RAM kanali | 2 |
| Max. brzina memorije | 3200MHz(PC4-25600)/4800MHz(PC5-38400) |
| Max. PCIE kanala | 20 |
| Max. DMI kanala | 8 |
| Hlađenje | Cooling Fan |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 36 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Bruto težina (kg) | 0.38 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Količina u kutiji | 1 |
| Vrsta pakiranja | Box |
| EAN kod | 5032037237826 |
