| Artikl | BX80715G7400SRL66 |
| Proizvođač | INTEL |
| Vrsta proizvoda | CPU Desktop |
| CPU | INTEL Pentium Gold G7400 |
| Podnožje | 1700 |
| P-core radni takt | 3.7 Gh |
| Količina jezgri | 2 |
| P-core količina | 2 |
| Broj threadova | 4 |
| Naziv jezgre | Alder Lake |
| L2 cache | 2.5 MB |
| Značajke | Execute Disable Bit<br/>Hyper-Threading Technology<br/>Intel Enhanced SpeedStep Technology<br/>Intel Virtualization Technology<br/>Streaming SIMD Extensions 4.1<br/>Streaming SIMD Extensions 4.2<br/>Thermal Monitoring Technologies<br/>Advanced Vector Extensions 2.0<br/>Intel Virtualization for Directed I/O<br/>Intel Virtualization Technology with Extended Page Tables (EPT)<br/>Intel AES New Instructions<br/>Intel 64<br/>Idle States (C-states)<br/>Intel Secure Key<br/>Intel Quick Sync Video<br/>Intel Clear Video HD Technology<br/>Intel Optane Memory Supported<br/>Intel OS Guard<br/>Intel Deep Learning Boost<br/>PCI Express 4.0 support<br/>Intel Gaussian & Neural Accelerator 3.0<br/>Intel Speed Shift Technology<br/>Intel Volume Management Device (VMD)<br/>Mode-based Execute Control (MBE)<br/>Intel Control-Flow Enforcement Technology<br/>PCI Express 5.0 Support<br/>Intel Boot Guard<br/>Intel Standard Manageability (ISM) |
| Vrsta memorije | DDR4/DDR5 |
| Max. podržana memorija | 128GB |
| RAM kanali | 2 |
| Max. brzina memorije | 3200MHz(PC4-25600)/4800MHz(PC5-38400) |
| Max. PCIE kanala | 20 |
| Max. DMI kanala | 8 |
| GPU | INTEL UHD Graphics 710 |
| GPU radni takt | 300 MHz |
| Hlađenje | Cooling Fan |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 36 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Bruto težina (kg) | 0.48 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Bruto težina kutije (kg) | 0.48 kg |
| Količina u kutiji | 1 |
| Vrsta pakiranja | Box |
| EAN kod | 5032037238410 |
