| Warranty Term (month) | 24 month(s) |
| Pack Length (mm) | 0 mm |
| Pack Width (mm) | 0 mm |
| Pack Height (mm) | 0 mm |
| Pack Weight Brutto (kg) | 0.1 kg |
| Pieces in pack | 1 |
| Box Weight Brutto (kg) | 1 kg |
| EAN Code | 0 |
TP-Link Archer AX73 AX5400 Dual-Band Gigabit Wi-Fi 6 Router, 574 Mbps 2.4 GHz + 4804 Mbps 5 GHz, 4x4 MU-MIMO, 6× Antennas, Broadcom 1.5 GHz Triple-Core CPU, 1× G WAN Port + 4× G LAN Ports,USB 3.0 Port, 1024-QAM, OFDMA, HT160, HomeShield, 200+devic
387,47 KM Original price was: 387,47 KM.329,34 KMCurrent price is: 329,34 KM. PDV
AX3000 Dual-Band Wi-Fi 6 Router SPEED: 574 Mbps at 2.4 GHz + 2402 Mbps at 5 GHz SPEC: 4× Antennas, 1× Gigabit WAN Port + 4× Gigabit LAN Ports, 1024-QAM, OFDMA, HE160 FEATURE: Tether App, WPA3, Access Point Mode, IPv6 Supported, IPTV, Beamforming, S
154,05 KM Original price was: 154,05 KM.130,95 KMCurrent price is: 130,95 KM. PDV
Inter-Tech AC Argus H-428 7in1 Adapter USB C
SKU:
119688885665
76,25 KM Original price was: 76,25 KM.64,81 KMCurrent price is: 64,81 KM. PDV
Nema na stanju
Nema na stanju
Dodajte 200,00 KM u korpu i ostvarite besplatnu dostavu!
14
People watching this product now!
