| Case Type | Case |
| Skraćeni opis | Clear Case with MagSafe |
| Materijal kućišta | Polycarbonate |
| Kompatibilnost | iPhone |
| Boja | Clear |
| Kompatibilni proizvodi | iPhone 16 |
| Parent Products Size | 6.3" |
| Zaštita od vanjskih utjecaja | Protection from Scratches, Dust and Damages<br/>Scratch-Resistant |
| Značajke | Ultra Slim Design<br/>Ultra Lightweight<br/>Compatible with QI Wireless Chargers<br/>MagSafe<br/>Compatible with Camera Control |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 12 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Bruto težina (kg) | 0.073 kg |
| Neto težina (kg) | 0.062 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Bruto težina kutije (kg) | 0.073 kg |
| Količina u kutiji | 1 |
| Vrsta pakiranja | Maloprodajno |
