| Warranty Products Returnable | Yes |
| Warranty Term (month) | 24 month(s) |
| Warranty Validation Criteria | Serial Number |
| Pack Weight Brutto (kg) | 0.27 kg |
| Pack Weight Netto (kg) | 0.176 kg |
| Pieces in pack | 1 |
| Box Weight Brutto (kg) | 13.11 kg |
| Packs in Box | 42 |
| Package Type | Box |
| EAN Code | 5706991021547 |
