| Peripheral Type | Čitač kartica |
| Flash podrška | Micro SD <br/>Micro SDHC <br/>Micro SDXC |
| Sučelje | USB Type C |
| Sučelje | USB |
| Card Reader Features | Aluminum Case |
| USB Interface Quantity | 2 |
| USB Interface Connector Type | USB Type-C/USB Type-A |
| Max. radna temperatura | 60 °C |
| Min. radna temperatura okoline | 0 °C |
| Max. neradna temperatura | 70 °C |
| Min. neradna temperatura | -20 °C |
| Boja | Metal |
| Širina (mm) | 17.8 mm |
| Visina (mm) | 11.1 mm |
| Dubina (mm) | 42.5998 mm |
| Težina | 9.9999 g |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 24 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Dužina (mm) | 11.938 mm |
| Širina (mm) | 101.6 mm |
| Visina (mm) | 114.3 mm |
| Bruto težina (kg) | 0.02 kg |
| Neto težina (kg) | 0.01 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Dužina kutije (mm) | 171.45 mm |
| Širina kutije (mm) | 120.65 mm |
| Visina kutije (mm) | 114.3 mm |
| Bruto težina kutije (kg) | 0.59 kg |
| Težina kartona | 0.01 kg |
| Težina plastike | 0.01 kg |
| Količina u kutiji | 25 |
| Vrsta pakiranja | Maloprodajno |
| EAN kod | 740617265132 |
