| Vrsta ekrana | LCD |
| Vrsta | IPS |
| Dijagonala | 27" |
| Vidljiva dijagonala | 27" |
| Raspored piksela | Dot Pitch |
| Razmak piksela | 0.233 mm |
| Pixel Density | 109 ppi |
| Podrška boje | 16.7M |
| Max. rezolucija | 2560×1440 |
| Osvježavanje | 60 Hz |
| Svjetlina | 350 cd/m^2 |
| Kontrast | 1 000 : 1 |
| Max. H-kut | 178 ° |
| Max. V-kut | 178 ° |
| Odziv | 4 ms |
| Površinska obrada | Anti-Glare |
| Standardi | Energy Star Certified, TCO 9.0, TCO Edge 2.0, EPEAT™ Gold, RoHS |
| Omjer slike | 16:9 |
| Ergonomija | Tilt, Pivot, Swivel, Headset Hanger |
| Značajke | White-LED Backlight, QHD, Low Blue Light |
| Gamut | sRGB 99% |
| USB 3.2 Gen 1 | 4 (USB 3.2 (type A)); 1 (USB 3.2 (type C)) |
| HDMI | 1 (HDMI (Type A)) |
| DisplayPort | 1 |
| LAN | 1 (RJ-45) |
| EPREL | onclick="window.open('; return false;"> |
| Vrsta napajanja | Napajanje |
| Napajanje | Interni |
| Max. ulazna frekvencija | 60 Hz |
| Max. ulazni napon | 240 V |
| Min. ulazna frekvencija | 50 Hz |
| Min. ulazni napon | 100 V |
| Potrošnja | 26 W |
| Max. potrošnja energije | 148 W |
| Kabeli | USB Type C – USB Type C Cable |
| Dodaci | Stalak, Dokumentacija |
| Postavljanje | Stol/Zid |
| VESA | 100x100mm |
| Sukladnost | VESA FDMI |
| Boja | Raven Black |
| Dubina (mm) | 50 mm |
| Visina (mm) | 363.5 mm |
| Širina (mm) | 613.6 mm |
| Težina | 4.8 kg |
| Dubina (mm) | 204.5 mm |
| Visina (mm) | 545.4 mm |
| Širina (mm) | 613.6 mm |
| Težina | 6.9 kg |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 36 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Dužina (mm) | 25 mm |
| Širina (mm) | 35 mm |
| Visina (mm) | 35 mm |
| Bruto težina (kg) | 1 kg |
| Neto težina (kg) | 1 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Bruto težina kutije (kg) | 1 kg |
| Težina kartona | 1 kg |
| Težina plastike | 1 kg |
| Količina u kutiji | 1 |
| Količna pakiranja na paleti | 1 |
| Vrsta pakiranja | Maloprodajno |
ThinkVision P34w-20, Curved 34.14" IPS, 3440x1440 FHD, Anti-glare, 1000:1, 300 nits, 60Hz, 178 / 178, 21:9, 4/6ms, 3800R, 3Wx2, Tilt, Swivel, Height Adjust Stand, 2x HDMI, 1x DP, 1x DP Out, RJ45, 5x USB 3.2, VESA, 3Yr
1.789,36 KM Original price was: 1.789,36 KM.1.520,95 KMCurrent price is: 1.520,95 KM. PDV
Philips 65OLED950/12 4K GOOGLE TV OLED+, 4-SIDE AMBILIGHT TV, 144 Hz, DUAL P5 AI Procesor, 164 cm (65''), Dolby Vision and Dolby Atmos
6.222,84 KM Original price was: 6.222,84 KM.5.289,42 KMCurrent price is: 5.289,42 KM. PDV
Lenovo Monitor ThinkVision T27h-30, 27" IPS, 2560×1440 QHD, 1000:1, 350 nits, 60Hz, 178°/178°, 16:9, 4/6ms, HDMI, DP, DP Out, USB-C (90W), RJ-45, 4x USB 3.2, Tilt, Swivel, Pivot, Height Adjust Stand, VESA, Raven Black, 3Yr
SKU:
119663A3GAT1EU
900,98 KM Original price was: 900,98 KM.765,84 KMCurrent price is: 765,84 KM. PDV
Nema na stanju
Nema na stanju
Dodajte 200,00 KM u korpu i ostvarite besplatnu dostavu!
12
People watching this product now!
