| Vrsta ekrana | LCD |
| Tehnologija | TFT Active Matrix |
| Vrsta | IPS |
| Dijagonala | 27" |
| Vidljiva dijagonala | 27" |
| Raspored piksela | Dot Pitch |
| Razmak piksela | 0.3114 mm |
| Podrška boje | 16.7M |
| Max. rezolucija | 1920×1080 |
| Osvježavanje | 60 Hz |
| Svjetlina | 300 cd/m^2 |
| Kontrast | 1 000 : 1 |
| Dinamički kontrast | 3 000 000 : 1 |
| Max. H-kut | 178 ° |
| Max. V-kut | 178 ° |
| Odziv | 4 ms |
| Površinska obrada | Anti-Glare |
| Omjer slike | 16:9 |
| Ergonomija | Tilt, Height Adjustable, Pivot, Swivel |
| Značajke | Full HD, White-LED Backlight, Low Blue Light, Eye Saver Mode |
| Gamut | sRGB 99% |
| USB 3.2 Gen 1 | 4 |
| VGA | 1 (15-pin D-sub) |
| HDMI | 1 (HDMI (Type A)) |
| DisplayPort | 1 |
| Audio izlaz | 1 (3.5-mm minijack) |
| EPREL | onclick="window.open('; return false;"> |
| Vrsta napajanja | Napajanje |
| Potrošnja | 24 W |
| Max. potrošnja energije | 65 W |
| Kabeli | Strujni kabel |
| Dodaci | Brzi priručnik |
| Postavljanje | Stol/Zid |
| VESA | 100x100mm |
| Sukladnost | Energy Star, VESA FDMI, EPEAT Gold, TCO, RoHS |
| Boja | Crna |
| Max. radna temperatura | 40 °C |
| Min. radna temperatura okoline | 0 °C |
| Max. neradna temperatura | 60 °C |
| Min. neradna temperatura | -20 °C |
| Max. radna vlažnost | 80 % |
| Min. radna vlažnost | 8 % |
| Max. neradna vlažnost | 95 % |
| Min. neradna vlažnost | 5 % |
| Dubina (mm) | 50 mm |
| Visina (mm) | 362.5 mm |
| Širina (mm) | 611.9 mm |
| Težina | 4.9 kg |
| Dubina (mm) | 204.5 mm |
| Visina (mm) | 389.3 mm |
| Širina (mm) | 611.9 mm |
| Težina | 6.9 kg |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 36 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Bruto težina (kg) | 1 kg |
| Neto težina (kg) | 1 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Bruto težina kutije (kg) | 1 kg |
| Težina kartona | 1 kg |
| Težina plastike | 1 kg |
| Količina u kutiji | 1 |
| Vrsta pakiranja | Bulk |
ThinkVision P34w-20, Curved 34.14" IPS, 3440x1440 FHD, Anti-glare, 1000:1, 300 nits, 60Hz, 178 / 178, 21:9, 4/6ms, 3800R, 3Wx2, Tilt, Swivel, Height Adjust Stand, 2x HDMI, 1x DP, 1x DP Out, RJ45, 5x USB 3.2, VESA, 3Yr
1.789,36 KM Original price was: 1.789,36 KM.1.520,95 KMCurrent price is: 1.520,95 KM. PDV
Philips 65OLED950/12 4K GOOGLE TV OLED+, 4-SIDE AMBILIGHT TV, 144 Hz, DUAL P5 AI Procesor, 164 cm (65''), Dolby Vision and Dolby Atmos
6.222,84 KM Original price was: 6.222,84 KM.5.289,42 KMCurrent price is: 5.289,42 KM. PDV
Lenovo Monitor ThinkVision T27i-30 27" IPS FullHD Pro Ergo 1920 x 1080 4ms (Extreme Mode) 300 cd/m² 1000:1 VGA HDMI DP USB Hub Full Ergonomic 3y
SKU:
119663A4MAT1EU
466,68 KM Original price was: 466,68 KM.396,68 KMCurrent price is: 396,68 KM. PDV
Nema na stanju
Nema na stanju
Dodajte 200,00 KM u korpu i ostvarite besplatnu dostavu!
10
People watching this product now!
