| Serija | ThinkCentre |
| Model | ThinkCentre neo 50a 24 Gen 5 |
| Vrsta | Stolno računalo |
| Format | All-in-One |
| Ugrađeni uređaji | Dual Microphone <br/>Front Camera 5MP |
| Procesor | Intel Core i5 Mobile Processor 13420H |
| CPU količina jezgri | 8 |
| Broj threadova | 12 |
| CPU podnožje | Socket 1744 |
| CPU količina | 1 |
| CPU Max. količina | 1 |
| CPU cache | 12 MB |
| Chipset | System on Chip (SoC) |
| Kol. matičnih ploča | 1 |
| P-core količina | 4 |
| E-core količina | 4 |
| Vrsta memorije | DDR5 SDRAM |
| Format memorije | SODIMM 262-pin |
| Brzina memorije | 5200MHz(PC5-41600) |
| Kapacitet memorije | 16 GB |
| Max. kapacitet memorije | 32 GB |
| Količina utora | 2 |
| Plug-in-card | <b>Wi-Fi Controller:</b><br/>M.2 (Key E)<br/> |
| Integriran | <b>Storage Controller:</b><br/>M.2<br/> |
| SSD | 512 GB, PCIe NVMe 4.0 x4, M.2 Form Factor |
| Display Form Factor | Built-in |
| Vrsta ekrana | LCD |
| Tehnologija | TFT Active Matrix |
| Vrsta | IPS |
| Dijagonala | 24" |
| Vidljiva dijagonala | 23.8" |
| Max. rezolucija | 1920×1080 |
| Omjer slike | 16:9 |
| Raspored piksela | Dot Pitch |
| Razmak piksela | 0.2744 mm |
| Značajke | Full HD <br/>sRGB <br/>250 nits svjetlina |
| Format | Integriran |
| Model | Intel UHD Graphics |
| VRAM tip | Shared Video Memory |
| Format | Integriran |
| Chipset | Realtek ALC233-CG |
| Audio standard | HD audio |
| Zvučnika | 2 |
| Izlazna snaga po kanalu | 3 W |
| Izlazna snaga | 6 W |
| Format | Integriran |
| LAN | Gigabit Ethernet |
| Wi-Fi | IEEE 802.11ax Wi-Fi 6 |
| Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| Podržana brzina | Gigabit Ethernet/Fast Ethernet/Ethernet |
| USB 3.2 Gen 2 | 1 (USB 3.2 (type A)), 1 (USB 3.2 (type C)) |
| USB 2.0 | 2 (USB 2.0 (type A)) |
| HDMI | 1 (HDMI (Type A)) |
| LAN | 1 (RJ-45) |
| Audio izlaz | 1 (3.5-mm minijack) |
| Operativni sustav | Microsoft Windows 11 Pro |
| Vrsta napajanja | Strujni adapter |
| Napajanje | Vanjski |
| Ulazni napon | AC 100-240 V |
| Ulazna frekvencija | 50/60 Hz |
| Izlazna snaga | 90 W |
| Boja | Luna Grey |
| Postavljanje | Desktop |
| Max. radna temperatura | 35 °C |
| Min. radna temperatura okoline | 5 °C |
| Max. radna vlažnost | 80 % |
| Min. radna vlažnost | 20 % |
| Max. neradna temperatura | 60 °C |
| Min. neradna temperatura | -20 °C |
| Max. neradna vlažnost | 90 % |
| Min. neradna vlažnost | 10 % |
| Visina (mm) | 431 mm |
| Dubina (mm) | 192 mm |
| Širina (mm) | 540 mm |
| Težina | 6 kg |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 36 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Dužina (mm) | 100 mm |
| Širina (mm) | 20 mm |
| Visina (mm) | 100 mm |
| Bruto težina (kg) | 6 kg |
| Neto težina (kg) | 6 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Bruto težina kutije (kg) | 6 kg |
| Težina kartona | 6 kg |
| Težina plastike | 6 kg |
| Količina u kutiji | 1 |
| Vrsta pakiranja | Maloprodajno |
| EAN kod | 197531992000 |
PC Desktop Racunar Ryzen 5700G, MB ASUS PRIME B450M-K, 16GB DDR4, SSD NV3 1TB, Inter tech Case IT-6521, PSU 500W, NO OS
1.554,54 KM Original price was: 1.554,54 KM.1.321,36 KMCurrent price is: 1.321,36 KM. PDV
Lenovo ThinkCentre NEO Ultra, Intel Core I7-14700, 20C, 16GB DDR5, NVIDIA RTX 4060 8GB GDDR6, 1TB SSD, Kb+Mouse, 1x USB 3.2 Type-C, 6x USB 3.2, 2x HDMI, 4xDP, RJ-45, 350W 92%, Win 11 Pro, 3Yr
5.195,82 KM Original price was: 5.195,82 KM.4.416,45 KMCurrent price is: 4.416,45 KM. PDV
Lenovo ThinkCentre Neo 50 AIO 24 Gen 5, 23.8" FHD (1920×1080), IPS, Anti-Glare i5-13420H, 16GB DDR5-5200MHz, 512 GB SSD M.2, 5MP with Dual Microphone, Intel Wi-Fi 6, 3Wx2, 1xUSB 3.2, 2xUSB 2.0,1xUSB-C 3.2, HDMI,RJ45, USB KB/Mouse, W11Pro, 3Yr
SKU:
119612SD001AZY
2.363,72 KM Original price was: 2.363,72 KM.2.009,16 KMCurrent price is: 2.009,16 KM. PDV
Nema na stanju
Nema na stanju
Dodajte 200,00 KM u korpu i ostvarite besplatnu dostavu!
12
People watching this product now!
