| Serija | ThinkCentre |
| Model | ThinkCentre neo 50s Gen 5 |
| Vrsta | Stolno računalo |
| Format | Small Form Factor |
| Ugrađeni uređaji | Čitač kartica (3 u 1) |
| Procesor | Intel Core i5-14400 Processor |
| CPU količina jezgri | 10 |
| Broj threadova | 16 |
| CPU podnožje | Socket 1700 |
| CPU količina | 1 |
| CPU Max. količina | 1 |
| L2 cache | 9.5 MB |
| CPU cache | 20 MB |
| Chipset | Intel B760 |
| Kol. matičnih ploča | 1 |
| P-core količina | 6 |
| E-core količina | 4 |
| Vrsta memorije | DDR5 SDRAM |
| Format memorije | DIMM 288-pin |
| Brzina memorije | 4800MHz(PC5-38400) |
| Kapacitet memorije | 16 GB |
| Max. kapacitet memorije | 64 GB |
| Količina utora | 2 |
| Značajke memorije | Two DDR Channels |
| Integriran | <b>Storage Controller:</b><br/>M.2<br/><b>Storage Controller:</b><br/>SATA III-600 (1)<br/> |
| Support | <b>Wi-Fi Controller:</b><br/>M.2 (Key E)<br/> |
| SSD | 512 GB, PCIe NVMe 4.0 x4, M.2 Form Factor |
| Disk Drive Type | DVD±RW |
| Vrsta | Interni |
| Format | Integriran |
| Model | Intel UHD Graphics 730 |
| VRAM tip | Shared Video Memory |
| Format | Integriran |
| Chipset | Realtek ALC623-CG |
| Audio standard | HD audio |
| Audio izlaz | Mono |
| Zvučnika | 1 |
| Izlazna snaga | 1 W |
| Format | Integriran |
| LAN | Gigabit Ethernet |
| Podržana brzina | Gigabit Ethernet/Fast Ethernet/Ethernet |
| 3.5in utora | 1 |
| PCI Express 3.0 x16 | 1 |
| PCI Express 3.0 x1 | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 | 1 (USB 3.2 (type C)), 2 (USB 3.2 (type A)) |
| Audio izlaz | 1 (3.5-mm minijack) |
| Mikrofon ulaz | 1 (3.5-mm minijack) |
| USB 2.0 | 4 (USB 2.0 (type A)) |
| HDMI | 1 (HDMI (Type A)) |
| DisplayPort | 1 |
| VGA | 1 (15-pin D-sub) |
| LAN | 1 (RJ-45) |
| Audio Line-Out | 1 (3.5-mm minijack) |
| Operativni sustav | no OS |
| Vrsta napajanja | Napajanje |
| Napajanje | Interni |
| Ulazni napon | AC 100-240 V |
| Ulazna frekvencija | 50/60 Hz |
| Napajanje | 1; |
| Max. Napajanja | 1 |
| Izlazna snaga | 180 W |
| Boja | Crna/siva |
| Postavljanje | Desktop |
| Visina (mm) | 339.5 mm |
| Dubina (mm) | 291.4 mm |
| Širina (mm) | 92.5 mm |
| Težina | 4.2 kg |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 12 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Dužina (mm) | 100 mm |
| Širina (mm) | 100 mm |
| Visina (mm) | 100 mm |
| Bruto težina (kg) | 1.5 kg |
| Neto težina (kg) | 1.5 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Bruto težina kutije (kg) | 1.5 kg |
| Težina kartona | 1.5 kg |
| Težina plastike | 1.5 kg |
| Količina u kutiji | 1 |
| Vrsta pakiranja | Maloprodajno |
Lenovo ThinkCentre NEO Ultra, Intel Core I7-14700, 20C, 16GB DDR5, NVIDIA RTX 4060 8GB GDDR6, 1TB SSD, Kb+Mouse, 1x USB 3.2 Type-C, 6x USB 3.2, 2x HDMI, 4xDP, RJ-45, 350W 92%, Win 11 Pro, 3Yr
5.195,82 KM Original price was: 5.195,82 KM.4.416,45 KMCurrent price is: 4.416,45 KM. PDV
Dell Pro Micro QCM1250, Intel Ultra 235T, 1x 8GB DDR5 512GB GB PCIe M.2, Wi-Fi 6E+BT 5.3, Front: 1x USB C 3.2, 1x USB 3.2, Back: 2x USB 3.2, 2x USB 2.0, HDMI, DP, RJ45, USB KB/Mouse, W11Pro, 3Yr
2.457,08 KM Original price was: 2.457,08 KM.2.088,52 KMCurrent price is: 2.088,52 KM. PDV
Lenovo ThinkCentre NEO 50 SFF, Intel Core i5-14400, 16GB DDR5-4800, 512GB SSD PCIe, DVD+RW, Front: 2x USB 3.2, 1x USB 3.2 Type-C, 3-in-1, Back: 4x USB 2.0, VGA, DP, HDMI, RJ45 GbE, CIS, Speaker, USB KB/Mouse,180W 85%, No OS, 3Yr
SKU:
119612XF0027CR
2.208,11 KM Original price was: 2.208,11 KM.1.876,89 KMCurrent price is: 1.876,89 KM. PDV
Nema na stanju
Nema na stanju
Dodajte 200,00 KM u korpu i ostvarite besplatnu dostavu!
18
People watching this product now!
