| Disk Drive Type | DVD±RW/DVD±R9/DVD-RAM |
| Vrsta | Interni |
| Format | 5.25" x 1/2H |
| Podatkovni kanal | SATA |
| Cache | 0.75 MB |
| Disk Load Design | Tray |
| Mounting Position | Horizontal <br/>Vertical |
| Panel Controls | Eject button |
| Drive Installed Quantity | 1 |
| Supports CD/DVD Formats | CD-DA (audio), CD Text, DVD-Video, Photo CD, Video CD |
| Media Optical Technology | DVD+RW, DVD+R9, DVD-RW, DVD-R9, DVD-RAM, DVD-ROM, CD-ROM, CD-R, CD-RW |
| Average Compact Disk Access Time | 140 ms |
| Average DVD Access Time | 160 ms |
| Read Speed | CD-ROM:48X • DVD-ROM:16X |
| Write Speed | DVD+R:24 • DVD-R:24 • DVD+R9:8 • DVD-R9:8 • DVD-RAM:12 • CD-R:48 |
| Rewrite Speed | DVD+RW:8 • DVD-RW:6 • CD-RW:32 |
| SATA Interface Quantity | 1 |
| Max. radna temperatura | 50 °C |
| Min. radna temperatura okoline | 5 °C |
| Max. neradna temperatura | 65 °C |
| Min. neradna temperatura | -40 °C |
| Max. radna vlažnost | 80 % |
| Min. radna vlažnost | 15 % |
| Max. neradna vlažnost | 95 % |
| Min. neradna vlažnost | 15 % |
| Tipična radna razina buke | 75 dB |
| Operativni sustavi | Microsoft Windows 2000 <br/>Microsoft Windows XP <br/>Microsoft Windows Vista |
| Requires Minimum CPU Type | Pentium IV |
| Requires Minimum CPU Speed | 1300 MHz |
| Min. RAM | 128 MB |
| Requires Minimum HDD Space | 650 MB |
| Boja | Crna |
| Optical Drive Features | SmartErase |
| Dimenzije | 145.8×41.3×170 mm |
| Težina | 0.591 kg |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 24 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Bruto težina (kg) | 0.698 kg |
| Neto težina (kg) | 0.591 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Dužina kutije (mm) | 400 mm |
| Širina kutije (mm) | 560 mm |
| Visina kutije (mm) | 205 mm |
| Bruto težina kutije (kg) | 14.58 kg |
| Količina u kutiji | 20 |
| Vrsta pakiranja | OEM |
