| Mounting Hardware Type | Stand for TV |
| Kompatibilni proizvodi | LCD/LED TV 43" – 65" |
| Minimum Diagonal Length | 43" |
| Maximum Diagonal Length | 65" |
| Maximum Screen Weight | 25 kg |
| Vrsta | Vanjski |
| Kompatibilni proizvodi | LCD/LED TV 43" – 65" |
| Parent Products (multi) | Loewe Bild v.55<br/>Loewe Bild v.65<br/>Loewe We. SEE 43<br/>Loewe We. SEE 50<br/>Loewe We. SEE 55 |
| Boja | Siva |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 24 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Entitet | China |
| Dužina (mm) | 550 mm |
| Širina (mm) | 550 mm |
| Visina (mm) | 635 mm |
| Bruto težina (kg) | 12 kg |
| Neto težina (kg) | 8.6 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Bruto težina kutije (kg) | 12 kg |
| Količina u kutiji | 1 |
| Vrsta pakiranja | Maloprodajno |
| EAN kod | 4011880170215 |
