| Vrsta | Vanjski |
| Tehnologija spajanja | Wireless |
| Bežična tehnologija | Bluetooth |
| Sučelje | USB |
| Broj tipki | 5 |
| Max&Min rezolucija | 400 dpi</br>4000 dpi |
| Tehnologija | Optical |
| Značajke | Left-Right Handed</br>Scrolling Wheel |
| Tip baterije | AA |
| Baterija | 1 |
| Potrebna količina baterija | 1 |
| Prosječno trajanje baterije | 24 mjeseci(a) |
| Kompatibilnost | Linux <br/>Android <br/>Mac OS <br/>Windows <br/>iPad |
| Boja | Graphite |
| Dodaci | USB Receiver <br/>Brzi priručnik |
| Širina (mm) | 65.63 mm |
| Visina (mm) | 41.52 mm |
| Dubina (mm) | 118.19 mm |
| Težina | 111.2 g |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 24 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Bruto težina (kg) | 0.18 kg |
| Neto težina (kg) | 0.1 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Bruto težina kutije (kg) | 1.97 kg |
| Težina kartona | 0.05 kg |
| Težina plastike | 0.03 kg |
| Količina u kutiji | 10 |
| Vrsta pakiranja | Maloprodajno |
| EAN kod | 5099206097278 |
