| Vrsta | Vanjski |
| Connectivity Technology | Wireless |
| Wireless Technology | Bluetooth/RF |
| Format | Full-Size |
| Značajke tipkovnice | Num Keypad <br/>Aluminium plate <br/>Adjustable Tilt Legs <br/>Connect up to 3 Devices |
| Pointing Device Type | Mouse <br/>Scroll Wheel |
| Pointing Device Technology | Optical |
| Movement Resolution | 4000 dpi |
| Operativni sustavi | Apple Mac OS <br/>Linux <br/>Chrome OS <br/>Windows |
| Requires Peripheral Devices | USB port<br/>Internet Connection for Optional Software Download |
| Tehnologija baterije | Alkaline |
| Supports Battery Type Classification | AA/AAA |
| Baterija | 3 |
| Battery Required Quantity | 3 |
| Battery Average Run Time | up to 36 mjeseci(a) |
| Localization | US English |
| Boja | White |
| Dodaci | USB Receiver <br/>Brzi priručnik |
| Kompatibilnost | PC |
| Širina (mm) | 433.8 mm |
| Visina (mm) | 134.8 mm |
| Dubina (mm) | 23.1 mm |
| Neto težina | 0.685 kg |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 24 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Bruto težina (kg) | 1.11 kg |
| Neto težina (kg) | 0.8 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Bruto težina kutije (kg) | 4.84 kg |
| Težina kartona | 0.2 kg |
| Težina plastike | 0.11 kg |
| Količina u kutiji | 4 |
| Vrsta pakiranja | Maloprodajno |
