| Model | Rapax 701 |
| Naziv | Webcam Lorgar Rapax 701 Quad HD 1440p Auto Focus Stereo Blue (LRG-SC701BL) |
| Camera Type | Web kamera |
| Sensor Resolution | 4 mp |
| Digital Zoom | 4 X |
| Image Sensor Technology | 1/3in CMOS |
| Max. rezolucija | 2560×1440 |
| Maximum Frame Capture Rate | 60 fps |
| Horizontal Viewing Angle | 75° |
| Rotation Angle | 360 ° |
| Web Cam Features | Auto Focus<br/>4x Digital Zoom<br/>Automatic low-light correction<br/>Support Smart TV or TV box |
| USB 2.0 | 1 (USB Type-C) |
| Ugrađeni uređaji | Mikrofon <br/>Sony Sensor |
| Boja | Blue |
| Postavljanje | Tripod |
| Operativni sustavi | Microsoft Windows<br/>Android 5.0 or Later<br/>Apple Mac OS 10.6 ili noviji |
| Dubina (mm) | 105 mm |
| Visina (mm) | 46.8 mm |
| Širina (mm) | 62.5 mm |
| Težina | 0.108 kg |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 24 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Dužina (mm) | 90 mm |
| Širina (mm) | 73 mm |
| Visina (mm) | 151 mm |
| Bruto težina (kg) | 0.358 kg |
| Neto težina (kg) | 0.177 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Dužina kutije (mm) | 386 mm |
| Širina kutije (mm) | 324 mm |
| Visina kutije (mm) | 295 mm |
| Bruto težina kutije (kg) | 11.74 kg |
| Težina kartona | 0.181 kg |
| Težina plastike | 0 kg |
| Količina u kutiji | 30 |
| Vrsta pakiranja | Maloprodajno |
| EAN kod | 5291485009267 |
| Pakiranja na paleti (zračni prijevoz) | 36 |
| Proizvoda na paleti (zračni prijevoz) | 1080 |
| Dimenzije palete (zračni prijevoz) (cm) | 1149x972x1342 mm |
| Pakiranja na paleti (brodski prijevoz) | 54 |
| Proizvoda na paleti (brodski prijevoz) | 1620 |
| Dimenzije palete (brodski prijevoz) (cm) | 1149x972x1938 mm |
XO Torba/neseser CB07 Gray
14,04 KM Original price was: 14,04 KM.12,87 KMCurrent price is: 12,87 KM. PDV
LORGAR Rapax 701, Streaming Camera,2K 1080P/60fps, 1/3'',4Mega CMOS Image Sensor, Auto Focus, Built-in high sensivity low noise cancelling Microphone,white coating color, USB 2.0 Type C , L=2000mm, size: 105x46.8x62.5mm, Weight: 108g
141,61 KM Original price was: 141,61 KM.120,37 KMCurrent price is: 120,37 KM. PDV
LORGAR Rapax 701, Streaming Camera,2K 1080P/60fps, 1/3'',4Mega CMOS Image Sensor, Auto Focus, Built-in high sensivity low noise cancelling Microphone, Blue coating color, USB 2.0 Type C , L=2000mm, size: 105×46.8×62.5mm, Weight: 108g
SKU:
1196LRG-SC701BL
141,61 KM Original price was: 141,61 KM.120,37 KMCurrent price is: 120,37 KM. PDV
5 na zalihi
5 na zalihi
Dodajte 200,00 KM u korpu i ostvarite besplatnu dostavu!
17
People watching this product now!
