| Vrsta | External (Autonomic) |
| Connectivity Technology | Wireless |
| Wireless Technology | Bluetooth |
| Key/Button Functions | Media |
| Keys Type | Scissor-switch |
| Značajke tipkovnice | Num Keypad <br/>Full size |
| Operativni sustavi | Apple Mac OS <br/>Apple iOS |
| Localization | International English |
| Boja | Silver/Black |
| Kabeli | USB-C to Lightning Cable |
| Ugrađeni uređaji | Touch ID |
| Kompatibilnost | iMac<br/>MacBook<br/>Mac |
| Širina (mm) | 418.7 mm |
| Visina (mm) | 10.9 mm |
| Dubina (mm) | 114.9 mm |
| Težina | 0.369 kg |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 12 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Dužina (mm) | 446.5 mm |
| Širina (mm) | 128.1 mm |
| Visina (mm) | 19.1 mm |
| Bruto težina (kg) | 0.65 kg |
| Neto težina (kg) | 0.5525 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Dužina kutije (mm) | 534.7 mm |
| Širina kutije (mm) | 122.5 mm |
| Visina kutije (mm) | 165.2 mm |
| Bruto težina kutije (kg) | 3.883 kg |
| Količina u kutiji | 5 |
| Vrsta pakiranja | Maloprodajno |
| EAN kod | 194252987469 |
iPhone 17 Pro Silicone Case with MagSafe - Terra Cotta,Model A3559
138,49 KM Original price was: 138,49 KM.117,71 KMCurrent price is: 117,71 KM. PDV
iPhone 17 Pro Max Silicone Case with MagSafe - Black,Model A3560
138,49 KM Original price was: 138,49 KM.117,71 KMCurrent price is: 117,71 KM. PDV
Magic Keyboard with Touch ID and Numeric Keypad for Mac models with Apple silicon – Black Keys – International English,Model A2520
SKU:
1196MMMR3Z/A
575,76 KM Original price was: 575,76 KM.489,40 KMCurrent price is: 489,40 KM. PDV
Nema na stanju
Nema na stanju
Dodajte 200,00 KM u korpu i ostvarite besplatnu dostavu!
19
People watching this product now!
