| Network Device Type | Router/Range Extender/Access Point |
| Podržana brzina | Wi-Fi + LAN |
| WAN | up to 1 Mbps</b> 1 x 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T RJ-45 |
| Wireless Networking | IEEE 802.11b/g/n 2.4 Gh, up to 300 Mbps<br/>IEEE 802.11ax/ac/n/a 5 Gh, up to 1201 Mbps |
| Encryption Algorithm | WPA <br/>WPA2 <br/>WPA3 |
| LAN | 2 x 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T up to 1 Gbps RJ-45 |
| Line Modulation Type | 1024QAM <br/>OFDMA |
| Protocols (OSI Model) | PPPoE<br/>L2TP<br/>PPTP |
| Application Layer | UPnP |
| Firewall Functions and Protocols | SPI (Stateful Packet Inspection) <br/>IP Filter <br/>DMZ Support <br/>MAC address filtering |
| Router Features | Dual Band <br/>MU-MIMO <br/>DHCP Server |
| Antenna | Vanjski |
| Wireless LAN Antenna Quantity | 4 |
| Vrsta | Vanjski |
| Ugrađeni uređaji | Reset Button<br/>WPS Button |
| Dodaci | Strujni adapter<br/>Brzi priručnik |
| Kabeli | LAN Cable |
| WAN | 1 (RJ-45) |
| LAN | 2 (RJ-45) |
| Napajanje | Vanjski |
| Širina (mm) | 157.2 mm |
| Visina (mm) | 45 mm |
| Dubina (mm) | 175.6 mm |
| Boja | Crna |
| Max. radna temperatura | 40 °C |
| Max. radna vlažnost | 90 % |
| Min. radna temperatura okoline | 0 °C |
| Min. radna vlažnost | 10 % |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 24 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Bruto težina (kg) | 0.8 kg |
| Neto težina (kg) | 0.8 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Bruto težina kutije (kg) | 0.8 kg |
| Težina kartona | 0.1 kg |
| Težina plastike | 0.7 kg |
| Količina u kutiji | 1 |
| Vrsta pakiranja | Maloprodajno |
Mercusys AC1900 Wireless AC Gigabit Router, 600 Mbps at 2.4 GHz + 1300 Mbps at 5 GHz, 6×5dBi Fixed External Antennas with Beamforming, 2× G LAN Ports, 1× G WAN Port, Access Point Mode, 3X3 MU-MIMO, Parental Controls, Guest Network, Smart Connect
75,48 KM Original price was: 75,48 KM.64,15 KMCurrent price is: 64,15 KM. PDV
Mercusys MR85X AX3000 Dual-Band Wi-Fi 6 Router, 574 Mbps at 2.4 GHz + 2402 Mbps at 5 GHz, 4x Fixed External Antennas, 3x Gigabit LAN Ports, 1x 2.5Gbps WAN Port, 1024-QAM, OFDMA, HE160, MERCUSYS APP, Router/Access Point Mode, Smart Connect
108,77 KM Original price was: 108,77 KM.92,45 KMCurrent price is: 92,45 KM. PDV
Mercusys AC1900 Wireless AC Gigabit Router, 600 Mbps at 2.4 GHz + 1300 Mbps at 5 GHz, 6×5dBi Fixed External Antennas with Beamforming, 2× G LAN Ports, 1× G WAN Port, Access Point Mode, 3X3 MU-MIMO, Parental Controls, Guest Network, Smart Connect
SKU:
1196MR60X(EU)
81,70 KM Original price was: 81,70 KM.69,44 KMCurrent price is: 69,44 KM. PDV
Nema na stanju
Nema na stanju
Dodajte 200,00 KM u korpu i ostvarite besplatnu dostavu!
16
People watching this product now!
