| Vrsta ekrana | LCD |
| Tehnologija | TFT Active Matrix |
| Vrsta | OLED |
| Dijagonala | 32" |
| Raspored piksela | Pixel Pitch |
| Razmak piksela | 0.1814 mm |
| Podrška boje | 1.07B |
| Max. rezolucija | 3840×2160 |
| Osvježavanje | 240 Hz |
| Svjetlina | 1000 cd/m^2 |
| Kontrast | 1 000 000 : 1 |
| Max. H-kut | 178 ° |
| Max. V-kut | 178 ° |
| Odziv | 0.03 ms |
| Površinska obrada | Anti-Reflection |
| Omjer slike | 16:9 |
| Ergonomija | Tilt, Height Adjustable, Swivel |
| Značajke | RGB LED, Flicker-free Technology, Curved Technology, UHD, NVIDIA G-SYNC, Low Blue Light, AMD Adaptive Sync Technology |
| Gamut | DCI-P3 99% |
| HDMI | 2 (HDMI (Type A)) |
| USB 3.2 Gen 1 | 3 (USB 3.2 (type A)); 1 (USB 3.2 (type B)); 1 (USB 3.2 (type C)) |
| DisplayPort | 1 |
| EPREL | onclick="window.open('; return false;"> |
| Vrsta napajanja | Napajanje |
| Max. ulazna struja | 2 A |
| Max. ulazna frekvencija | 60 Hz |
| Max. ulazni napon | 240 V |
| Min. ulazna frekvencija | 50 Hz |
| Min. ulazni napon | 100 V |
| Potrošnja | 42.5 W |
| Max. potrošnja energije | 190 W |
| Potrošnja u mirovanju | 0.5 W |
| Kabeli | Strujni kabel |
| Dodaci | Brzi priručnik |
| Postavljanje | Stol/Zid |
| Sigurnosne značajke | Sigurnosni utor |
| VESA | 100mm |
| Sukladnost | Plug and Play, VESA FDMI, RoHS |
| Max. radna temperatura | 40 °C |
| Min. radna temperatura okoline | 0 °C |
| Max. neradna temperatura | 60 °C |
| Min. neradna temperatura | -20 °C |
| Max. radna vlažnost | 80 % |
| Min. radna vlažnost | 10 % |
| Max. neradna vlažnost | 90 % |
| Min. neradna vlažnost | 5 % |
| Max. radna visina | 5000 m |
| Dubina (mm) | 106.44 mm |
| Visina (mm) | 421.92 mm |
| Širina (mm) | 715.56 mm |
| Težina | 6 kg |
| Dubina (mm) | 305.72 mm |
| Visina (mm) | 582.77 mm |
| Širina (mm) | 715.56 mm |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 36 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Bruto težina (kg) | 14.37 kg |
| Neto težina (kg) | 8.5 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Bruto težina kutije (kg) | 14.37 kg |
| Težina kartona | 3.87 kg |
| Težina plastike | 2 kg |
| Količina u kutiji | 1 |
| Vrsta pakiranja | Box |
IIYAMA Monitor LED T2252MSC-B2 21.5" IPS TOUCH Capacitive 1920 x 1080, 250 cd/m², 1000:1, 5ms, Touch points 10, Touch method stylus, finger, glove, Touch interface USB, HDMI x1, DisplayPort x1, Speakers 2 x 1W, Tilt, VESA
652,01 KM Original price was: 652,01 KM.554,21 KMCurrent price is: 554,21 KM. PDV
Monitor Alienware 34 Gaming AW3425DWM Curved, 3440x1440, WQHD, 180Hz, VA Antiglare, 21:9, 3000:1, 400 cd/m2, AMD FreeSync+ VESA, 4ms/2ms/1ms, 178/178, DP, 2xHDMI, 2xUSB-A, USB-B, Tilt, Pivot, Height Adjust, 3Y
1.087,71 KM Original price was: 1.087,71 KM.924,56 KMCurrent price is: 924,56 KM. PDV
Monitor Alienware AW3225QF 32", 3840×2160, 4K UHD, 240Hz, Anti-reflective, 16:9, 1000 cd/m2, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-SYNC, 0.03ms, 178/178, 2xDP, HDMI, USB-C, USB-B, 3xUSB-A, Tilt, Swivel, Pivot, Height Adjust, 3Y
SKU:
1196AW3225QF-56
3.110,64 KM Original price was: 3.110,64 KM.2.644,05 KMCurrent price is: 2.644,05 KM. PDV
Nema na stanju
Nema na stanju
Dodajte 200,00 KM u korpu i ostvarite besplatnu dostavu!
14
People watching this product now!
