| Interface | Ethernet/Wi-Fi |
| Local Area Network Architecture | 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T <br/>Wi-Fi |
| Networking Form Factor | External |
| Data Link Protocol Supports | Gigabit Ethernet/Fast Ethernet/Ethernet |
| Device Location | External |
| Network/Transport Protocol | HTTP <br/>HTTPS <br/>SNMPv1 <br/>SNMPv2c <br/>SNMPv3 <br/>QoS <br/>SSH |
| Data Bit Rate | 2402 Mbps |
| Wi-Fi Band Frequency | 2.4 GHz/5 GHz |
| Line Modulation Type | OFDMA |
| Status Indicator | Activity Status |
| Encryption Algorithm | WPA <br/>WPA2 <br/>WPA3-Enterprise |
| Networking Compliant Standards | IEEE 802.11a <br/>IEEE 802.11b <br/>IEEE 802.11g <br/>IEEE 802.1X <br/>IEEE 802.11n <br/>IEEE 802.3at <br/>IEEE 802.11ac <br/>IEEE 802.3bt <br/>IEEE 802.11ax |
| Networking Features | Power over Ethernet (PoE) <br/>MAC address filtering <br/>Wi-Fi Multimedia (WMM) <br/>Beamforming technology <br/>MU-MIMO <br/>Seamless Roaming <br/>Band Steering <br/>Airtime Fairness |
| Antenna | Internal |
| Certifications | CE, FCC, RoHS, IC |
| LAN | 4 (RJ-45) |
| Power over Ethernet/Power Adapter | External<br/>DC 12 V |
| Power Consumption Operational | 17.3 W |
| External Color | White |
| Included Accessories | Power Adapter <br/>Quick Start Guide <br/>Mount kit |
| Cable Included | Power Cable |
| Built-in Devices | Reset Button |
| Depth (mm) | 175 mm |
| Height (mm) | 33 mm |
| Width (mm) | 140 mm |
| Nominal Weight | 452 g |
| Maximum Operating Ambient Temperature | 40 °C |
| Maximum Operating Humidity | 90 % |
| Minimum Operating Ambient Temperature | 0 °C |
| Minimum Operating Humidity | 10 % |
| Warranty Products Returnable | Yes |
| Warranty Term (month) | 60 month(s) |
| Warranty validation Criteria | Serial Number |
| Pack Weight Brutto (kg) | 0 kg |
| Pieces in pack | 1 |
| Box Weight Brutto (kg) | 0 kg |
| Packs in Box | 12 |
| Package Type | Box |
| EAN Code | 8885020623734 |
TP-Link EAP650 AX3000 Ceiling Mount Dual-Band Wi-Fi 6 Access Point,1×1Gbps RJ45 Port,574Mbps at 2.4 GHz + 2402 Mbps at 5 GHz,802.3at POE and 12V DC,2×Internal Antennas,MU-MIMO,Seamless Roaming,Band Steering,Beamforming,Load Balance, Airtime Fairness
319,00 KM Original price was: 319,00 KM.271,15 KMCurrent price is: 271,15 KM. PDV
TP-Link ER605 Omada Gigabit VPN Router, 1 x G WAN, 1 x G LAN, 3 x WAN/LAN, 25K Concurrent Sessions, 128 MB DRAM, SPI 16MB Flash,IPSec, L2TP, PPTP, OpenVPN, SPI Firewall, DoS, 4 KV lightning protection
191,40 KM Original price was: 191,40 KM.162,69 KMCurrent price is: 162,69 KM. PDV
Omada AX3000 Desktop Dual-Band Wi-Fi 6 Access Point 4×1G RJ45 Port(One support PoE Out at 802.3at/bt input)+1×RJ11 Port 574Mbps at 2.4 GHz + 2402 Mbps at 5 GHz 802.3bt POE++ and 12V DC,
SKU:
1196EAP650-DESKTOP
387,47 KM Original price was: 387,47 KM.329,34 KMCurrent price is: 329,34 KM. PDV
Nema na stanju
Nema na stanju
Dodajte 200,00 KM u korpu i ostvarite besplatnu dostavu!
10
People watching this product now!
