| Mounting Hardware Type | Stand |
| Parent Products | Screens |
| Minimum Diagonal Length | 13" |
| Maximum Diagonal Length | 34" |
| Maximum Screen Weight | 8 kg |
| Device Location | External |
| External Color | Black |
| Warranty Products Returnable | Yes |
| Warranty Term (month) | 60 month(s) |
| Warranty validation Criteria | Serial Number |
| Pack Length (mm) | 432 mm |
| Pack Width (mm) | 245 mm |
| Pack Height (mm) | 112 mm |
| Pack Weight Brutto (kg) | 3.6 kg |
| Pieces in pack | 1 |
| Box Length (mm) | 478 mm |
| Box Width (mm) | 452 mm |
| Box Height (mm) | 275 mm |
| Packs in Box | 4 |
| Package Type | Box |
| EAN Code | 4603726156950 |
