| Mounting Hardware Type | Wall Mounting Kit |
| Parent Products | Screens |
| Ergonomic Features | Rotate |
| Flat Display Mounting Interface | up to 100mm |
| Minimum Diagonal Length | 13" |
| Maximum Diagonal Length | 34" |
| Maximum Screen Weight | 8 kg |
| Device Location | External |
| External Color | Black |
| Warranty Products Returnable | Yes |
| Warranty Term (month) | 60 month(s) |
| Warranty validation Criteria | Serial Number |
| Pack Length (mm) | 415 mm |
| Pack Width (mm) | 168 mm |
| Pack Height (mm) | 85 mm |
| Pack Weight Brutto (kg) | 1.8 kg |
| Pieces in pack | 1 |
| Box Length (mm) | 450 mm |
| Box Width (mm) | 430 mm |
| Box Height (mm) | 355 mm |
| Packs in Box | 10 |
| Package Type | Box |
| EAN Code | 4603728441375 |
