| EPREL | <a href="https://eprel.ec.europa.eu/screen/product/electronicdisplays/1944969">1944969</a> |
| Vrsta ekrana | LCD |
| Tehnologija | TFT Active Matrix |
| Vrsta | IPS |
| Dijagonala | 24" |
| Vidljiva dijagonala | 24" |
| Raspored piksela | Dot Pitch |
| Razmak piksela | 0.3112 mm |
| Podrška boje | 16.7M |
| Max. rezolucija | 1920×1080 |
| Osvježavanje | 180 Hz |
| Max. V-frekvencija osvježavanja | 180 Hz |
| Min. V-frekvencija osvježavanja | 48 Hz |
| Svjetlina | 300 cd/m^2 |
| Kontrast | 1 000 : 1 |
| Dinamički kontrast | Mega DCR |
| Max. H-kut | 178 ° |
| Max. V-kut | 178 ° |
| Odziv | 0.5 ms |
| Omjer slike | 16:9 |
| Ergonomija | Tilt |
| Značajke | Full HD, HDCP Ready, Flicker-free Technology, HDR10 |
| Format zvučnika | Integriran |
| Audio izlaz | Stereo |
| HDMI | 2 (HDMI (Type A)) |
| DisplayPort | 1 |
| Audio Line-Out | 1 (3.5-mm minijack) |
| EPREL | <a href="https://eprel.ec.europa.eu/screen/product/electronicdisplays/1944969">1944969</a> |
| Vrsta napajanja | Napajanje |
| Max. ulazna frekvencija | 60 Hz |
| Max. ulazni napon | 240 V |
| Min. ulazna frekvencija | 50 Hz |
| Min. ulazni napon | 100 V |
| Potrošnja u mirovanju | 0.5 W |
| Kabeli | Strujni kabel |
| Dodaci | Brzi priručnik |
| Postavljanje | Stol/Zid |
| VESA | 100x100mm |
| Sukladnost | Plug and Play, VESA FDMI |
| Boja | Charcoal |
| Max. radna temperatura | 40 °C |
| Min. radna temperatura okoline | 0 °C |
| Max. neradna temperatura | 60 °C |
| Min. neradna temperatura | -20 °C |
| Max. radna vlažnost | 80 % |
| Min. radna vlažnost | 20 % |
| Max. radna visina | 3658 m |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 36 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Dužina (mm) | 610 mm |
| Širina (mm) | 395 mm |
| Visina (mm) | 126 mm |
| Bruto težina (kg) | 5.51 kg |
| Neto težina (kg) | 3.38 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Dužina kutije (mm) | 610 mm |
| Širina kutije (mm) | 395 mm |
| Visina kutije (mm) | 126 mm |
| Bruto težina kutije (kg) | 5.51 kg |
| Težina kartona | 1 kg |
| Težina plastike | 1 kg |
| Količina u kutiji | 1 |
| Vrsta pakiranja | Box |
| EAN kod | 8712581805838 |
AOC Monitor LED 24G15N2 Gaming 23.8" VA 180Hz 1920x1080 1ms Adaptive Sync 3-sided frameless 250 cd/m2 Low Input Lag Tilt HDMI 2.0 DP 1.4 3y
300,33 KM Original price was: 300,33 KM.255,28 KMCurrent price is: 255,28 KM. PDV
Dell Pro 14 PC14250, 14" FHD+ (1920x1200), Intel Core 5 120U, 1x 16GB DDR5, M.2 512GB SSD, Int GPU, WiFi 6E + BT 5.3, FHD IR Cam, 2x USB 3.2, 1x USB C 3.2, 1x USB C THB4, RJ-45, FgrPr, Backlit kb, 55Wh, W11Pro, 3Yr
2.519,33 KM Original price was: 2.519,33 KM.2.141,43 KMCurrent price is: 2.141,43 KM. PDV
Philips Monitor Evnia 3000 24M2N3200S 24'' IPS, 1920×1080 (Full HD), 180Hz, 0.5ms, 300 cd/m², 1000:1, HDR10, 2x HDMI, DisplayPort, Built-in Speakers, Charcoal, 3-year warranty
SKU:
119624M2N3200S/00
325,22 KM Original price was: 325,22 KM.276,44 KMCurrent price is: 276,44 KM. PDV
Nema na stanju
Nema na stanju
Dodajte 200,00 KM u korpu i ostvarite besplatnu dostavu!
12
People watching this product now!
