| EPREL | <a href="https://eprel.ec.europa.eu/screen/product/electronicdisplays/1483673">1483673</a> |
| Vrsta ekrana | LCD |
| Tehnologija | TFT Active Matrix |
| Vrsta | VA |
| Dijagonala | 27" |
| Vidljiva dijagonala | 27" |
| Raspored piksela | Dot Pitch |
| Razmak piksela | 0.3114 mm |
| Podrška boje | 16.7M |
| Max. rezolucija | 1920×1080 |
| Osvježavanje | 240 Hz |
| Max. H-frekvencija osvježavanja | 255 kHz |
| Min. H-frekvencija osvježavnja | 30 kHz |
| Max. V-frekvencija osvježavanja | 240 Hz |
| Min. V-frekvencija osvježavanja | 48 Hz |
| Svjetlina | 300 cd/m^2 |
| Kontrast | 3 000 : 1 |
| Max. H-kut | 178 ° |
| Max. V-kut | 178 ° |
| Odziv | 4 ms |
| OSD Languages | Chinese, Czech, Dutch, English, Finnish, German, Greek, Hungarian, Italian, Japanese, Korean, Polish, Portuguese, Russian, Swedish, Turkish, Ukrainian, Brazil Portuguese |
| Površinska obrada | Anti-Glare, Hard Coating 3H, Haze 25% |
| Omjer slike | 16:9 |
| Ergonomija | Tilt |
| Značajke | White-LED Backlight, Flicker-free Technology, QHD, EasyRead, LowBlue Mode |
| Gamut | sRGB 121%, NTSC 98% |
| HDMI | 2 (HDMI (Type A)) |
| Audio Line-Out | 1 (3.5-mm minijack) |
| DisplayPort | 2 |
| EPREL | <a href="https://eprel.ec.europa.eu/screen/product/electronicdisplays/1483673">1483673</a> |
| Vrsta napajanja | Napajanje |
| Max. ulazna frekvencija | 60 Hz |
| Max. ulazni napon | 240 V |
| Min. ulazna frekvencija | 50 Hz |
| Min. ulazni napon | 100 V |
| Potrošnja | 23.7 W |
| Potrošnja u mirovanju | 0.5 W |
| Kabeli | Strujni kabel, HDMI kabel |
| Dodaci | Brzi priručnik |
| Postavljanje | Stol/Zid |
| Sigurnosne značajke | Kensington |
| VESA | 100mm |
| Sukladnost | VESA FDMI, RoHS |
| Boja | Crna |
| MTBF | 50000 h |
| Max. radna temperatura | 40 °C |
| Min. radna temperatura okoline | 0 °C |
| Max. neradna temperatura | 60 °C |
| Min. neradna temperatura | -20 °C |
| Max. radna vlažnost | 80 % |
| Min. radna vlažnost | 20 % |
| Dubina (mm) | 83 mm |
| Visina (mm) | 366 mm |
| Širina (mm) | 611 mm |
| Težina | 4.15 kg |
| Dubina (mm) | 236 mm |
| Visina (mm) | 544 mm |
| Širina (mm) | 611 mm |
| Težina | 5.61 kg |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 36 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Dužina (mm) | 930 mm |
| Širina (mm) | 508 mm |
| Visina (mm) | 188 mm |
| Bruto težina (kg) | 10.03 kg |
| Neto težina (kg) | 5.61 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Bruto težina kutije (kg) | 10.03 kg |
| Težina kartona | 1 kg |
| Težina plastike | 1 kg |
| Količina u kutiji | 1 |
| Vrsta pakiranja | Box |
| EAN kod | 8712581800697 |
