| Warranty Term (month) | 24 month(s) |
| Pack Length (mm) | 1 mm |
| Pack Width (mm) | 1 mm |
| Pack Height (mm) | 1 mm |
| Pack Weight Brutto (kg) | 1 kg |
| Pieces in pack | 1 |
| Box Weight Brutto (kg) | 1 kg |
| EAN Code | 8718863045879 |
1.554,54 KM Original price was: 1.554,54 KM.1.321,36 KMCurrent price is: 1.321,36 KM. PDV
Nema na stanju
Nema na stanju
| Warranty Term (month) | 24 month(s) |
| Pack Length (mm) | 1 mm |
| Pack Width (mm) | 1 mm |
| Pack Height (mm) | 1 mm |
| Pack Weight Brutto (kg) | 1 kg |
| Pieces in pack | 1 |
| Box Weight Brutto (kg) | 1 kg |
| EAN Code | 8718863045879 |
No account yet?
Create an Account
Nema na stanju