| Type of Video Conference Solution | Web Camera |
| Sensor Resolution | 13 Mpixel |
| Image Sensor Technology | 1/3.06" |
| Maksimalna rezolucija | 3840×2160 |
| Maximum Frame Capture Rate | 30 fps |
| Interface | USB Type C |
| Diagonal Viewing Angle | 80° |
| Horizontal Viewing Angle | 67.8° |
| Vertical Viewing Angle | 53.1° |
| Video Noise Reduction | 2D & 3D Noise Reduction |
| Web Cam Features | Automatic White Balance<br/>Back Light Compensation |
| Supported Formats | M-JPEG<br/>H.264<br/>YUY2 |
| Microphone | 2 Elements |
| Voice PickUp Range | 0-4m |
| USB | 1 (USB Type-C) |
| External Color | Black |
| Included Accessories | Quick Start Guide <br/>Warranty Card |
| Cable Included | USB Cable |
| Length (mm) | 116 mm |
| Height (mm) | 54.3 mm |
| Width (mm) | 48 mm |
| Nominal Weight | 0.151 kg |
| Warranty Products Returnable | Yes |
| Warranty Term (month) | 12 month(s) |
| Warranty validation Criteria | Serial Number |
| Warranty Term Notes | Unless otherwise required by local law (see prestigio-solutions.com/warranty) |
| Pack Length (mm) | 118 mm |
| Pack Width (mm) | 147 mm |
| Pack Height (mm) | 61 mm |
| Pack Weight Brutto (kg) | 0.376 kg |
| Pack Weight Netto (kg) | 0.151 kg |
| Pieces in pack | 1 |
| Box Length (mm) | 355 mm |
| Box Width (mm) | 162 mm |
| Box Height (mm) | 266 mm |
| Box Weight Brutto (kg) | 4.16 kg |
| Retail Packaging Net Weight Carton | 0.181 kg |
| Retail Packaging Net Weight Plastic | 0.1 kg |
| Packs in Box | 10 |
| Package Type | Retail |
| EAN Code | 8595248153622 |
| Economic operator in EU / authorized representative | ASBISC Enterprises PLC |
| Postal address | 1 Iapetou Street, Agios Athanasios, 4101, Limassol, Cyprus |
| Electronic address | info@asbis.com |
PHILIPS TAB6309/10 soundbar 2.1
652,01 KM Original price was: 652,01 KM.554,21 KMCurrent price is: 554,21 KM. PDV
TP-Link Archer BE400 BE6500 Dual-Band Wi-Fi 7 Router, 688 Mbps at 2.4 GHz + 5764 Mbps at 5 GHz, 6xAntennas, 2.0 GHz Quad-Core CPU, 1x2.5 Gbps WAN port +1x2.5 Gbps LAN port + 3x1 Gbps LAN ports, 1xUSB 3.0 Port, WPA3, Access Point Mode
396,81 KM Original price was: 396,81 KM.337,29 KMCurrent price is: 337,29 KM. PDV
Prestigio Solutions Video Conferencing 13MP UHD Camera: 4K, 13MP, 2 mic, 4m (Range), Connection via USB Type-C
SKU:
1196PVCCU13M201
241,20 KM Original price was: 241,20 KM.205,02 KMCurrent price is: 205,02 KM. PDV
Nema na stanju
Nema na stanju
Dodajte 200,00 KM u korpu i ostvarite besplatnu dostavu!
13
People watching this product now!
