| Screen Protector Type | Safety Glass |
| Kompatibilni proizvodi | iPhone 16 Pro Max |
| Kompatibilnost | iPhone |
| Material | Recycled glass |
| Boja | Clear |
| Edge | Shockproof |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 0 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Bruto težina (kg) | 0.1 kg |
| Neto težina (kg) | 0.1 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Bruto težina kutije (kg) | 1 kg |
| Količina u kutiji | 10 |
| Vrsta pakiranja | Box |
| EAN kod | 5715685002649 |
