| Abbreviated Description | Aluminum Type-C Slim Multi-Port Adapter 4K V2 |
| External Color | Gold |
| Built-in Devices | Card Reader (MicroSD)<br/>Card Reader (SD) |
| Interface | USB Type C |
| Provides Ports | HDMI <br/>USB 3.0 |
| HDMI | 1 (HDMI (Type A)) |
| USB 3.0 | 2 (USB 2.0 (type A)); 1 (USB Type C) |
| Warranty Products Returnable | Yes |
| Warranty Term (month) | 24 month(s) |
| Warranty validation Criteria | Serial Number |
| Pack Length (mm) | 40 mm |
| Pack Width (mm) | 80 mm |
| Pack Height (mm) | 80 mm |
| Pack Weight Brutto (kg) | 0.072 kg |
| Pack Weight Netto (kg) | 0.048 kg |
| Pieces in pack | 1 |
| Box Length (mm) | 220 mm |
| Box Width (mm) | 95 mm |
| Box Height (mm) | 225 mm |
| Box Weight Brutto (kg) | 0.88 kg |
| Retail Packaging Net Weight Carton | 1 kg |
| Retail Packaging Net Weight Plastic | 1 kg |
| Packs in Box | 10 |
| Package Type | Box |
| EAN Code | 879961007904 |
TP-Link OC300 Omada Hardware Controller, 2× 10/100/1000 Ports, 1× USB 3.0 Port, Cloud Access, Up to 500 Omada access points, 100 Omada switches, and 100 Omada routers, Multi-site Management, Omada App, Metal casing, Rack-Mountable
776,49 KM Original price was: 776,49 KM.660,02 KMCurrent price is: 660,02 KM. PDV
TP-Link Tapo C410 Smart Wire-Free Indoor/Outdoor Security Camera, 2K (2304x1296), 2.4 GHz, 6400mAh rechargeable lithium-ion battery, 180 days battery life, Smart Detection and Notifications (motion, people), Color Night Vision, Sound and Light Alarm
200,74 KM Original price was: 200,74 KM.170,62 KMCurrent price is: 170,62 KM. PDV
Satechi Type-C Slim Multimedia Adapter V2 – Gold
SKU:
1196ST-SCMA2G
166,50 KM Original price was: 166,50 KM.141,52 KMCurrent price is: 141,52 KM. PDV
Nema na stanju
Nema na stanju
Dodajte 200,00 KM u korpu i ostvarite besplatnu dostavu!
13
People watching this product now!
